• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BERUSKA_CA: Urcite :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    BLOWUP: Zeny nenosi korzety a muzum se vytribil vkus?


    EULE
    EULE --- ---
    Sem neco postnout je teda o nervy, koukam ...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAR_TINA: vid? Ale ty "padesatkovy" saty vypadaji tak super, ze se budeme tvarit, ze v nich chodila na plesy kazda udernice a jezedacka.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MIST: Já chodil do tanečních v obleku, ve kterém se můj otec poprvé ženil. Byl jsem jediný, kdo měl kalhoty do zvonu.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    Musím souhlasit s blowupem. Zdá se mi, že jsem jednak drobná a i celkem hubená (tedy s ohledem na věk) a stejně - když si zkouším u tchýně její masopustní kostýmy ze 60., 70. a 80. let, sotva se do nich soukám. A to je tchýně rozhodně vyšší a já už ji neznám jinak, než jako plnoštíhlou.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Ja mam doma original plesove saty z padesatek, site v rodine na miru z pevnych kvalitnich platen, taftu a nevim jak se jmenujou ty latky. Jsou to saty ktere se davaji do cistirny, ktere bez problemu vyzehlite, jsou skvele usite a drzi barvu i tvar. Jsou mensi, v tanecnich mi byly, ted uz nejsou. S temito hadry se to bez pardonu neda srovnavat. Ale vlastne je to jedno, protoze ani tenhle " ples" neni zadnym plesem, ale normalni tancovackou, jinak by celkove vsichni byli obleceni jinak.
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    MOODYCAT: jeee já taky!:)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ETERNITY: Jaky statistiky? :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MADIETTA: Nic jako :)
    Ja to jen zminil, ovsem nekdy i pouhe konstatovani je mikroagresi, bo co :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLOWUP: No tak se ženám změnily tělesné proporce, a co jako? Když je žena štíhlá, záleží snad na tom, že nemá stejně vosí pas jako stejně štíhlá žena v 50. letech? No tak nemá, no.

    Ona se mimochodem změnila i mužská těla, když se člověk podívá na staré fotky, je to taky dost výrazný rozdíl.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    MOODYCAT: Já v tanečních v mamčiných z maturáku. V době mé maturity mi už byly malé přes prsa a krátké :-).
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    BLOWUP: já mám celkem jistotu a nejde o knedlík míň ale o to, že když dotyčna věděla , že potřebuje vlézt do šatů tak poslední jídlo měla večer den předtím a a co chybělo v dekoltu dohnala vycpávkami.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SOLEI: Jako, kdyz ti v pase chybi deset cisel tak to ani pradlem, ani tim ze si das o knedlik min nevyresis, ale klidne si to mysli :-D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MIST: Ja taky byla na maturaku ve stejnych satech jako mama :).
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Jak jsem již psala. Stahovací prádlo a nejíst a nepít. ještě donedávna běžná praxe. Žádné "dnes jsou ženy tlustší".
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MIST: jj, taky bych mohl vypravet :-)
    (Ale nebudu, zadnej strach ;-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LUCIASHECK: ponevadz kdybych napsal ze v pase ztloustly, tak se z toho tady pominete, uz tak o tom mluvis uz dve hodiny :-)
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    Něco na tom možná bude, našla jsem u matky ve skříni cca 40let staré plesové šaty velikosti 38 a seděli ok. Normálně mám velikosti 32/34.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BLOWUP: Psal jsi, ze zeny za tech par desetileti hlavne v pase vyrostly a ze te prekvapuje, ze se do nich soucasne modelky nevejdou. Ale kdo by to p(r)ocital...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam