• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    ISCH
    ISCH --- ---
    IDENTITY: Valka Roseovych.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ISCH: OT: na cem jste tam vlastne byli?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JIMX: jak nekdo rekne opera (kterou mam btw rad), od jiste doby se mi vybavi toto :)

    Intouchables - Scène de l'opéra [1080 HD][EN,FR SUB]
    http://www.youtube.com/watch?v=4GYWcrkp9Pg
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Tvrdá zkušenost.
    JIMX
    JIMX --- ---
    ISCH: tak pak příště zkus třeba operu ... ale tam zase chodí spíš chrchlající důchodci ... :-)
    KATIA
    KATIA --- ---
    ISCH: pro příště doporučuju diktát zdeňka svěráka,-))
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    ISCH: Já tam tuhle viděla pána v košili s krátkýma rukávama, kterou měl navíc rozeplou až pod prsa. To už hraničilo s frajeřinou. :D
    JIMX
    JIMX --- ---
    ISCH: tak to, že do divadla chodí i burani, kteří nevědí, jak se mají na takovou příležitost oblíct nebo jak se chovat, je bohužel smutná pravda ... na druhou stranu díkybohu, že na to umění aspoň zajdo :-)
    ISCH
    ISCH --- ---
    ISCH: Priste prosim o upozorneni, ze "na rande" znamena tenisky pripadne uggs, prosivanou zimni bundu ala spacak (ano, je kolem nuly) a hlavne nic neodlozit do satny...

    Brr.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    EXAGE: no tak zalezi na prostredi, v korporatu mozna casual, v marketingu brutal formal na schuzku :))
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    JAKE_UP: na kravatě s kachničkama není nic špatného! :-D
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    EXAGE: Jako pěkný. Ale z tohohle už jsem teda vyrost, snažit se napasovat košili pod svetr, a to ještě tak, aby koukaly manžety rukávy košile a přitom nebyly rukávy svetru hodně nakrabětěný.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Casual.

    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    BLOWUP: Diky! Musim mit
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SABATHSASULE: treba Wolford dela i na leto ;-)
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Černočerna tma, mě je fakt nejlip v rolaku, blížící se jaro mě stresuje.

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ISCH: S kachničkama, šířka přes půl hlediště?
    JIMX
    JIMX --- ---
    ISCH: jo tak v tom případě všechno v pořádku ... chápal jsem to tak, že mu nic nereknes, s výběrem nepomuzes a jenom trpis :-)
    ISCH
    ISCH --- ---
    JIMX: Tak pokud bude vypadat jako blbec, stydet by se mel on. Muzu mu dat vecnou kritiku, pokud si vezme nejakou nevhodnou kravatu (a pripadne mu ji sundat a obradne spalit), ale vodit dospelyho chlapa za ruku se mi malicko prici.
    JIMX
    JIMX --- ---
    ISCH: takze se za nej radši budeš stydět, nez abys mu s výběrem treba pomohla? jakou to ma logiku? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam