• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    MART1NKA: mas od nich vic tricek nez jen to jedno, co jsi sem tehdy davala (pokud si te nepletu, kdyztak prepac)? ja jich mam vic a kvalita celkem shitova, z nekterych po chvili lezou nite a hlavne po vyprani tomu ujely svy presne jak se to stava u levnejch hader z retezcu (a prave kvuli tomu jsem si je kupovala - ze se to prej nerozjede).
    dal tomu odstavaji rukavy, nesla jsem to svadlene at to spravi, mela jsem za to, ze mam asi spatnou velikost (i kdyz mne to bylo divny, protoze jinak mi to sedi). rikala ze to nepujde, ze je to spatnej strih, patka, nebo tak neco.
    proste za ty love ten kup fakt nestal.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    COLBEN: kromě materiálu také švy - ty co nemají ty boční švy, hůře drží tvar
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    FEFERONIE: zrovna jsem milion takových triček videla v Gate. Ale xl je velke s bídou jak ctyricitka a kvalitu bych taky valnou nečekala. Jo a nejsou jednobarevna. Maji potisk.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    COLBEN: gramaz na metr ctvrerecny. imho u muze to zacina byt zajimave od 120 vys
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    ahoj, cim se ridite pri nakupu tricek, aby to tricko neco vydrzelo? uz me nebavi vlastnit tricka, ktera jsou po par vypranich samy zmolek
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    FEFERONIE: Reparada.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    prosím pěkně, kde se teď dají sehnat taková ta ballet trika s 3/4 nebo dlouhým rukávem? hm basic letos nic a jinde jsem narazila jen na body. Na asosu taky nic.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    WELITELKA: ty jo, dik, se uplne pyrim :)
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    BERUSKA_CA: Uplne chronicky nesnasim puntiky, ale tobe to tak hrozne sluší! Klobouk uzasnej,ach
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    klobouk dolů
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BERUSKA_CA: krasny!!
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    KEMENTARI: tesila jsem se az je obliknes..vypadaj hrozne dobre!
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    BERUSKA_CA: Klobouk je boží!
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    JAKE_UP: Podpatek je velmi maly. Hnula jsem si pri akrobacii se zadama a boli to.

    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    JAKE_UP: Boty bile, fotku zatim nemam. Vyckej na mejdan :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BERUSKA_CA: Klobouk nechapu, celek super. Chceme videt nohy a boty.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BERUSKA_CA: nádhera!!!
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    KAYLA
    KAYLA --- ---
    Dneska poprvé v nové sukni :-)

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DARKINA: ty saty!!!! odkud jsou, sim?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam