• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    VALENTINA: V nějakém korporátu zaměřeném na řešení erektilní dysfunkce.
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    VALENTINA: :D hele dobíhá mi vypoved v jednom korporatnim nesmyslu, takže si muzu saty vhodný normalne tak na kojení dovolit a poprudit tak svy dementní kolegy
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SABATHSASULE: to by mě fakt zajímalo, kde pracuješ:) schůzky neschůzky
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Tyhle saty mám asi 6 let a ještě jsou ze sekáče, kralovství za další takový. Jinak do prace na chvíli - nemam schůzky.

    JUGI
    JUGI --- ---
    Hrajeme si na vojáky ale jsme ještě děti?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    SARAJ: Vila- zoot
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SABATHSASULE: za mne super. odkud mas saty?
    GIO
    GIO --- ---
    k satum dziska, k cukrove vate kuze.

    DARKINA
    DARKINA --- ---
    NEI: ony nejsou tak mini,jsou tesne nad kolena.) je to jen blba fotka, spis jsem reagovala na ty odreny nohy. Neboj soudnost nejakou mam.)
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    SODOM: Občas v nich chodím spat a nebo strašit na hrad jako bila pani
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Já to tak nosím cca 28 let a nehodlám s tim nikdy přestat. Dlouhé šaty a džíska, nejlépe hodně světlá a odřená, to jsou osmdesátky a moje mládí a je to nej. Na uniformu sere pes.
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Mno, vzhledem k tomu ze mám možnost- bomber, dziska, kozena bunda z veci do pasu, tak dziska byla jasná volba. Nosím to tak 10 let, saty, conversky a dzisku poslední 4 roky si prijdu jak ve stejnokroji. Zatim sem nenašla alternativu, která by byla stejne pohodlná, takže doufám ze to brzo opadne a já pojedu dal.
    OXIS
    OXIS --- ---
    AETHER: nosím sako, ale právě si říkám, že si tu džísku už taky musím pořídit!
    AETHER
    AETHER --- ---
    Ad ta džínová bunda k šatům - mně se to třeba líbí, ale skoro mi to už přijde jako uniforma. Má to každá. Ale co k dlouhým šatům jako alternativu? Šál?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Tadááá, told ya :-D
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    LUCIASHECK:
    Schválně jsem se kvůli vám podívala. A fakt že jo, male a nevyzehlené.
    Hezké, ale na svatbu ne.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BRUSINKA: Samozrejme, ze ma, a navic je ji to maly :-))
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    BRUSINKA: copak já vím koukám na mobilu vidím tmavě šaty, na svatbu nevhodné, na detaily jako žehlení můj telefon nestačí , je to jen velký tmavý flek
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    SOLEI: Nema to blbe vyzehleny?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Zajit na svatbu, pochcat dzisku. Za me ok.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam