• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    ACIDQA: a to ja zas bez koz
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Ja bych chodila bez trika.
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    SABATHSASULE: Mít prsa jako ty, chodim tak furt.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SABATHSASULE: slusi ti to a myslim, ze to bylo takove spis radobyvtipne rypani :))
    ja takhle chodim do skoly, akorat ten vystrih si trosku sepnu svirakem, at to neni moc, ale fotky sem nedavam pac byste me sjeli hned...
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    SABATHSASULE: buď v klidu, většinou nejvíc píčujou lidi, co sami nemají vůbec žádnej vkus ;)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    dress code...mno, nam dneska do naseho korporatu nastoupila nova manazerka, oznameni co o ni slo den predem vykazovalo korporaty velkych znacek, skoly po svete..a dneska mi rukou lomcovala pani v leginach, cervene halence a keckach..bude holka muset pridat.
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Nikdy mě nepřestane fascinovat kolik emocí vzbudí jeden post, tak sem někdo něco dejte bez dekoltu, z super látky, v rámci dresscodu, nezapomeňte to vyzehlit a bacha na odstín modré, jinak si tímhle tempem otevru popkorn :)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAKE_UP: "hele dobíhá mi vypoved v jednom korporatnim nesmyslu, takže si muzu saty vhodný normalne tak na kojení dovolit a poprudit tak svy dementní kolegy".

    Ehm.

    Ano, máš pravdu v tom, že opravdu nevíme, jací jsou kolegové a kdo z nich je skutečně dementní, nicméně sama ví, že ty šaty jsou nee (ostatně jsou mimochodem taky evidentně dost laciné a tak nějak schmutzig), no a tak vůbec, no.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BLONDYNKA: Víme všichni hovno o tom, a) jaká tam jsou pravdila, b) jací jsou ti kolegové, c) co tím chce dát svým kolegům najevo, tak mi to přišlo takové trošku mimo.

    Třeba je tam do někoho zamilovaná a má posledních pár dnů na to, aby ho zaujala, že jo.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAKE_UP: "pěkná mladá holka přece vůbec nemůže být kompetentní" - takový názor dozajista nezastávám, z toho mě snad nemůže podezřívat opravdu nikdy nikdo.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAKE_UP: V případě, že dotyčná záměrně provokuje, tj. ví, že toto oblečení není zrovna žádoucí a přesto je nosí jen proto, že už tam za chvíli nebude, tj. dává najevo, jak jsou jí tam všichni ukradení.... nevidíš tam sám, že to asi nedělá úplně dobře, resp. že to nemá úplně tu pravou úroveň?

    Mně je úplně jedno, jestli má velký výstřih nebo nemá, koneckonců si taky nepotrpím na nějaké nudné kanclhadry, ale pokud vím, že určitý styl někde není žádoucí, tak nevidím důvod, proč to hrotit - prostě se buďto podřídím nebo jdu jinam, a když jdu jinam, tak jdu s troškou noblesy, ne že přijdu natruc polonahá (konkrétně za mě ta kombinace výstřih + moc krátké už je trošku moc, chce to buď jedno nebo druhé).
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    VON_GILOTINE: Já se samozřejmě snažím nemyslet si, že Blondýnka naráží na to, že pěkná mladá holka přece vůbec nemůže být kompetentní, a tak nějak doufám, že narážela spíš na to, že Sabathsasule se vyjadřuje o svých kolezích nepěkně a ti si tak oddychnou, že už s nimi nebude. Tak uvidíme.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    Nevite co je to casual friday dokud nepotkate kolegu programtora jak sedi v trenkach u pocitace a cisti si zuby :D
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    Vam sem asi někdy pošlu fotku ochotu co nosí terenaci když tu tak čtu ty posudky :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    a zboznuju ten inkorporovany sexismus kdy se zena nesmi oblekat tak a tak aby to nahodou nekoho nerusilo pri schuzce.
    flusnout si na zem je malo.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    JAKE_UP: rekl bych ze laska ke korporatu a normalizacnim pravidlum jez korporat implikuje. stejne tak jako mentalita donasejici "posudky" na to jak se nekdo obleka nebot to ma naprosto absolutni afinitu k jeho pracovnim vykonum
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BLONDYNKA:
    BLONDYNKA: Nepriblizis nam trochu, co stoji v pozadi tohoto nazoru?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Zavidim ty vase pracovni outfity, u nas je to stereotyp.

    DIVA
    DIVA --- ---
    Prece tam jeste vyslovne dodava ze bez schuzek = nereprezentuje nez sebe. Tak proc ne, vzdyt to ma holka vystavni ,)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SABATHSASULE: To nic nemění na tom, že asi tvého odchodu nebudou mít důvod litovat.
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    SOLEI: Tezko když jsem owner ja :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam