• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LUCIASHECK: napriklad kde? prochazim tedy jen drogerie, ale nikde kovovy nemaj. dik
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    DRAGON: Skoro v kazdy bizuterii maj oboji, vsudypritomne claire’s included (alespon v zime jsem tam takovou kupovala)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nevite prosim, kde sezenu cernou celenku do vlasu ktera je z dratu a ne z plastu? dekuju
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    JAKE_UP: Chlupy nechat. Nejsi buzna.

    MEESHA
    MEESHA --- ---
    Tilko +, chlupiska -, knoflicek navic +, dekujeme
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    fotky! :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LUCIASHECK: jj az vy jste vnesly do meho zivota svetlo poznani a zacla jsem praktikovat jedine spravne braligion ;) jako napr. nakup nude pradla, ktere je teda bohužel samotne zoufale neslusive
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    SPIKE411: Vzhledem k tomu, ze vetsina populace je presvedcena, ze bilou pod bilou niet vidno, tak by to asi fakt chtelo :-P
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    LUCIASHECK: Pardon, zapomněl jsem přidat indikátor ironie.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    SPIKE411: Spise NEprekvapive. Kdyz das dva papiry pres sebe, taky uvidis, kde se prekryvaji.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Bílé tričko je pod bílou košilí překvapivě vidět. To snad radši ten přirozený porost, beztak to zní jako body shaming. ;)

    Dámy by mohly mít třeba zkušenosti s bílou podprsenkou pod bílou halenkou.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MAR_TINA: jak je 25°C+ tak se prostě potit budeme, už samotným pohybem

    otázkou je co s tím potem - holky v nočních košilkách osuší vítr, mi potřebujeme ten pot dostat pryč a na to je merino perfektní + hnedtak nezasmrádne :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NAVARA: v tom bych se upekla i v zimě
    méně vrstev, méně tepla. unesla bych možná směs lnu a hedvábí
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    KAIAFOX: Souhlas, az na to doporuceni tech potitkovych - https://neviditelnepradlo.cz/cs/13-panske-pradlo
    Manzel ma ty obycejne i ty potitkove, a kdyz je vedro tak pro nej rozhodne to normalni je lepsi. Vysvetloval mi, ze to potitkove jak tam vsity ten bavlneny kolac navic, tak to hreje a poti se o to vic. Takze pro ty, co se poti a nebo kdyz je fakt vedro, tak to obycejne je lepsi.
    Ted vidim, ze zacali i sit vylozene tilko i pro muze, tak nejspis muj muz neni sam, kdo potrebuje spis opak toho potitkoveho, stylem mene latky, mene potu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MAR_TINA: merino se dá, ale ne každý holt chce dát litr+ za tílko no...
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MAR_TINA: Manžel je pod košili do práce nosí.. nevím, že by si stěžoval, že se v tom peče víc, než normálně. On je to celkem lehký materiál.

    Není nutné pod všechny košile, ale zrovna u těch světlých mi to připadá dobré i v létě. Ty bílé jsou většinou průhlednější a když má muž zarostlý hrudník, je to prostě vidět. Covert underw. navíc vyrábí i "potítková" trička, která eliminují koláče v podpaží.. v létě bych je nejradši rozdávala v mhd :D.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KAIAFOX:
    v létě? to bych se na to.... :)
    ZARA
    ZARA --- ---
    JAKE_UP: vyzehlit, vyzehlit! :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ale samo je nos dal, sorry, to nebyl rozkaz, jenom jako ze mi prijde, ze bys je potreboval o 1cm "zoomed" :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: fakt jsou ti maly :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: ty brejle nenos, jsou na tebe strasne maly a vubec ti neslusej imho. tobe by imho slusely tyhle nebo v podobnem stylu, mas na to oblicej.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam