• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SLASTE: Bože. Nikdo ty mínusy nesměřuje k tomu, že se tu objeví fotka. Ale hodnotí vohoz na tý fotce.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    JAKE_UP: nevnucuj mi něco, co říkám. jen jsem se ptala, komu se nelíbí pastování fotek. protože o tom tohle auditko je.. a vohozu na dnešek. omg.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SLASTE: Tak to je zajímavej názorovej veletoč. Když lidi tlachaj, tak voláš po házení fotek. Když někdo hodí fotku a ta je místo tlachání hodnocena k tomu určeným hlasovacím zařízením, tak se ti to zase nelíbí a rozdmýcháš další tlachání dotazama, proč lidi fotku hodnotí tak, jak ji hodnotí.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    JAKE_UP: řeším to proto, že se tady tlachá a to lidi píčujou.. a když se pastuje, tak se to zase někomu nelíbí.
    házejte fotky a buďte zticha :D
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SUMPTN: Sedím v zamčeném kanclu jen ve spoďárech, o vedru mi nic nevykládej.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SLASTE: Tak proto jsi asi nedala mínus. Mně se nelíbí, a proto jsem ho dal. Příště to třeba u někoho budeme mít naopak. Snad už ale nebudeš mít potřebu to řešit.
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    JAKE_UP: Vystrc prst z okna a pocit to vedro! Nejake vetrani musi byt kdyz ne odspoda
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    JAKE_UP: vidíš, a mně se líběj třeba :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JAKE_UP: Tak pokud dela nekde na stavbe, tak je ten vohoz celkem cajk.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SLASTE: Tak když už se musím zpovídat, tak za naducané kapsy výrazně obnošených kalhot, které mu jsou navíc dlouhé až běda a k tomu mu visí někde pod prdelí.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    NEI: tak je to pokrytec. tady v tý diskuzi jde o vohoz ;) ale chápu. cígo se mi taky nelíbí, ale neřešim to.
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    KOUDY: Protoze dlouho nemohu sehnat tu co chci! Pral bych si poradnou s fraktalama aby mi sedela a byl bych dokonalej 3:14 na psytrancu
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    KOUDY: myslis dratenou celenku?;-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SLASTE: imho je to tim ze nema celenku :))
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    za co dostal id sumptn mínusky?
    konečně se začaly pastovat fotky a někomu se to zas nelíbí,¨?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MONROE: děkuju :)
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    ORIKA: takovej rybizek :))))
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Červená a černá

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    KASUMI: To je ovsem nazor na plusicek!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ORIKA: ale tak na deset minut :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam