• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    EDERA
    EDERA --- ---
    MADIETTA: Pásková záhada mě vedla teď po ránu k sérii experimentů, jejichž výsledkem je zjištění, že pásek zapnutý v pase dokážu vytáhnout až pod prsa. Ale stačí pár nádechů/výdechů několik kroků a je zase zpátky v pase, kde drží a nikam neleze, a to ani při chůzi a běžných domácích činnostech jako je žehlení a balení věcí na tábor. Vedlejším efektem pokusů je, že si rodina myslí, že jsem zešílela, protože ty pokusy podnikám s páskem přes splývavou noční košili.:-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MADIETTA: Ja mam v pase 70 a pod prsama 80 nebo 82 :D. Napriklad :D.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    EDERA: a ty se jako směrem nahoru nějak dramaticky rozšiřuješ? Já mám pod prsama stejně jako v pase.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    EDERA: taky nechapu. mně to naopak leze z5 do pasu, kdyz chci pasek lezerne pres boky (mam je siroky,)
    EDERA
    EDERA --- ---
    A místo toho mínusu bych ale vážně ocenila vysvětlení, v čem je ta úvaha špatně. Pásky přes šaty bez našitých poutek nosím zcela běžně a nikam nahoru nelezou.
    EDERA
    EDERA --- ---
    MADIETTA: Přemejšlím, jestli je nějaká chyba v mých proporcích nebo v čem, ale nějak nechápu, jak by pásek zapnutej podle pasu mohl lézt nahoru až pod prsa.:-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LFE: jenomže to by furt lezl nahoru až pod prsa, Sharinkka by si tam musela našít nějaká poutka, aby držel tam, kde má, to už mi přijde jako dost vopruz, pokud do těch šatů nebyla vyložené zamilovaná.
    LFE
    LFE --- ---
    Pokud se bavime o pasku, ktery ma naznacit krivky, mel byt v pase, ne pres boky.
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    GRANTORINO: Me nesedi ta dylka - vepredu jehovistka, vzadu dlouhy. Aby ten strih fungoval, tak by to podle me musely byt kratky saty a nebo maxi, ale s tim, ze by latka byla mnohem vic naradena
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MOODYCAT: me se moc libi ta latka a barevne krasa, ale neco mi nesedi na tom strihu. Jakoby ji to zkracovalo. Kdyby to bylo trosku projmuty, upravit na postavu... Nevim.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SHARINKKA: Mne prijdou krasny, s paskem je to teda des.
    Ze malo obepinaji postavu - jako by snad vsechno muselo bejt obepinaci.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    SHARINKKA: To je svatba v UK? Jestli jo, tak vše ok. ;)
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    SHARINKKA: Vrátila bych je
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    SHARINKKA: Za mě ne ani v jednom případě.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SHARINKKA: Pořád pytel - ty šaty jsou prostě moc volné, málo opisují postavu

    imo. ani pásek vejš - pod prsa - nepomůže...
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    SHARINKKA: Tak jako muze, co by nemohlo, ale imho nedobre
    EULE
    EULE --- ---
    SHARINKKA: S paskem budou dobry :))
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    SHARINKKA: Nemůžu si pomoct, ale evokují mi noční košili. Jestli je to dobře, nebo naopak špatně, to už nechám na tvém uvážení. Navíc bych řekl, že nejsou úplně lichotivé vůči tvé postavě (pytlový efekt).
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    SHARINKKA: Jedině s páskem
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    DR_NIKITA: Dekuju, jsou to kupodivu Crocsy, moc pohodlny. :)
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    KEMENTARI: Skvely botky, odkud prosim?)
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    patecek :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam