• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    ETERNITY: Dík, mně se to taky moc líbí, už mám objednaný další :)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    TANGERINE: ten satek ve vlasech ti naramne slusi!
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    KAMIONG: Zatím samé pozitivní reakce ;)
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Pěknej obal na mobil, a co říkají kalifornští kabrňáci na české jarmilky? Chválí? :)
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Já měla dneska taky jarmilky, s takovým školáckým outfitem (koloběžka included), a když už jsem to sem šla hodit, našla jsem nějaký letní připomínky...tak než začne bejt hnusně :)







    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    Studená kalifornská rána ve vlasteneckých barvách

    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Konečně si muzu vzít kozenou bundu ( alespoň rano)

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SOLEI: zas tak to fakt neprožívám.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    MADIETTA: to bych snad i investovala a vyměnila detaily aby byly stejné a měla jsem zlato na kabelce i botách
    LUSCHIWA
    LUSCHIWA --- ---
    MADIETTA: pecka :) ! dobrá náhoda s tím nákupem :))
    LUSCHIWA
    LUSCHIWA --- ---
    MADIETTA: Máš k nim i stejnou kabelku? Nějak mi nejdou k těm šatům :( Nicméně je radost vidět, že Ti sednou na délku a pěkně upravené nehty :) (dostává mne jak v dnešní době, kdy je velký výběr bot dokáže někdo nosit malé otevřené boty s vyčnívajícími palci :D plus neupravené nehty atd.) .. Jinak ty šaty jsou super :)
    GIO
    GIO --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: jasny, hotova katastrofa, mam dvoje))
    a pak mam jeden top s volanem, ktery teda myslim moc neslyva s okolim. byl tupar prispevku niz.. no kazdymu, co jeho jest, hlavne nechat zit)

    (jo a nosim volany i kdyz se nenosily, ted se to zrovna hodi, noa)


    a placku myslim fakt nedelaji, spravne noseny volan pridava objem tam, kde je treba a zbytek ma hladkym povrchem zvyaznit krivky,)
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    S mamou na vystavu.

    KASUMI
    KASUMI --- ---
    POZITRON: Souhlas
    Vypadalo to hodne freaky:))))
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MADIETTA: na ty puvodni fotce to fakt vypadalo, ze je mas nejak vselijak prekrizeny :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    POZITRON: že seš to ty, šla jsem si je obout :D :D :D

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    POZITRON: vůbec ne. To se ti zdá, je to tou rozostřenou fotkou. Dala jsem do předsíně nové žárovky, jsou nějaké slabší a můj mizerný foťák je z toho na nervy a fotí roztřeseně.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MADIETTA: nemas v tech botach nejak divne prekrizeny prsty? :-o
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: ma jen volanovy plavky, co tak vim.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KEMENTARI: děkuji, ty jsi milá. :)
    MONROE: a ty taky. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam