• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    SARAJ: Jsem na tom úplně stejně.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ja tu svoji zapnu a je vypasovana, mam se jit nechat zavrit do muzea jako divnej exponat?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MOODYCAT: taky jsem vždycky měla zato, že takhle to funguje. Podobně jako u džísek. :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MOODYCAT: musela jsem se jít na verandu podívat, jestli moje koženice má vůbec zip, a jestli ano, jestli je funkční! (Má. Po zapnutí mi je malá. Přirozeně. Je to přece kožená bunda!)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Tak diky vsem za modni doporuceni, zvazim ho :D.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    SPIKE411: kabat nebo gestapak? :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SPIKE411: zvlášť v té její blonďaté verzi by byla k sežrání :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    MAR_TINA: Ale Moody by slušel, to zas jo. :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MAR_TINA: "Kožená bunda dost dlouhá na to, aby mi chránila záda" - to zní při mé výšce tak absurdně, že budu spíš věřit na existenci jednorožců.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MOODYCAT: moje máma si koženou bundu kupuje takovou, aby pod ní dala svetr a zapla ji, aby jí bylo teplo. A taky dlouhou, aby měla chráněná záda. Ano, vypadá jak ženská, která okradla o 20 kilo většího gestapáka.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    KOUDY: Johnboy likes this.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MADIETTA: Tak zrovna tahle sukne nesedi uplne idealne, ale taky mam pocit, ze by Solei nejradsi videla kazdyho v dokonale vyzehlene, o 6 cisel vetsi krabici :-D (nebo to minimalne kazdemu napsala :-D)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SOLEI: jak ty to děláš, že každý komentář k vohozu, který zde vyplodíš, je tak arogantní a tak mimo. "Je ti to malé" už by sis mohla vygenerovat jako nějaký skript, aby ses s tím nemusela furt vypisovat :D
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    DROOPI: nemá
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Zrovna ten rozparek vepredu jsem nepochopila. Mela ho ted jedna starsi pani na skoleni na dzinove sukni a bylo ji tim rozparkem videt mezi nohy, ktere ani nejak moc hezke nebyly, tedy jako by mela sortky, ne do rozkroku mysleno... Clovek se tezko soustredil na to co rika a cumel na tu podivnost, jinak byla oblecena pricetne. A ani v tomhle pripade nechapu, co je na tom pekneho. Zcela nic proti Remulade, ciste jako modni trend, se tesim az to zase odpluje nekam do neznama.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    MOODYCAT: tak to ma asi vetsina zenskejch ne ?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SOLEI: Ja si treba kozeny bundy kupuju tak, aby vypadaly dobre rozepnuty, protoze je stejne nikdy nezapinam, ergo jsou mi maly od zacatku. Jsem divna.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    NAVARA: Rozparky mohou byt ruzne po obvodu. Na bocich, vzadu, vepredu, vepredu na strane, ...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    btw. nemá být rozparek na boku? :o
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam