• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    PALIMPSEST
    PALIMPSEST --- ---
    LEXXA: první byla druhá nejvyšší pozice v business intelligence na ústředí CE operací mezinárodního korporátu s ročním obratem okolo 26 miliard dolarů, můj potenciální šéf přišel v baggy džínách, vykasaný košili a přes ní oversized svetru. druhý obdobný, akorát region celá evropa a společnost jeden z největších výrobců televizí na světě. snad je to dost velká prdel.

    vážně jsem nikdy v životě neviděl nikoho ve skinny košili jinak než "na holo", takže mě s tim související "pravidla" moc nezajímaj.

    a jinak dík za dojmy.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    PALIMPSEST: fakt by me z prdele zajimalo do jakych firem jsi sel a dle jakych meritek hodnotis, ze jsi byl overdressed. snad jedine uces ujde. zbytek k sobe zoufale nesedi. a pokud nosis kosili na holo tak prvni dva knofliky kdyztak.
    PALIMPSEST
    PALIMPSEST --- ---
    ASAFA: jako v čemkoli jinym. btw pocházim z vidlákova a i tam už na to přestali mít podobně retardovaný kecy ("legíny"), tak mě trochu zaráží, že zrovna na nyxu to očividně jede furt.
    PALIMPSEST
    PALIMPSEST --- ---
    VON_GILOTINE: děkuju, seš srdíčko
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ASAFA: je to jako kotnikovy ponozky, jak ti to jednou sedne tak uz ti vsechny predchozi kalhoty prijdou neprirozene siroky jak kapsace z roku 01 a neslusivy k botam atp.
    its a trap
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PALIMPSEST: congrats.
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    Vysvětli mi někdo ty leginy na chlapech? Fakt vám v tom je prijemne?
    PALIMPSEST
    PALIMPSEST --- ---
    VON_GILOTINE: naštěstí jsem šel do společností, kde vkus nemaj, tak jsem na obou pohovorech uspěl ;)
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    VON_GILOTINE: S kombinaci nevyzehlene kosile zastrcene v leginach toovsem dostava jiny rozmer imho
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    myslím ze ta dzinova bundicka ti bude dost branit v uspechu kdekoliv kde maji vkus
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    LUSCHIWA: Děkuju, hnědá je záměr. Já černé, až na jedny chelsea, skoro nenosím.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SARAJ: urban professional.
    DEB
    DEB --- ---
    MISSTY: :))
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    DEB: stane se,]
    LUSCHIWA
    LUSCHIWA --- ---
    EXAGE: jééé barva řemínku hodinek je identická s barvou bot :) tj záměrně nebo čistě náhodně? Jinak moc pěkné až na tu délku kalhot alá čekáme velkou vodu :D
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SUMPTN: jop, lopata na cestach

    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    SARAJ: Protoze jsi lopata
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SUMPTN: nerozumim reci tveho kmene.
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    SARAJ: Dulezity je nyt frajer, aspon si to o sobe myslet ze si ostatni mysli ze jsi frajer
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam