• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    KOUDY: Ty oxfordy ti bohuzel vubec nesedej pres nart, bud jsou ti maly nebo jsou sity na kopyte pro tebe nevhodnym. "V shape" rozhodne nema byt takhle roztahnutej.
    PALIMPSEST
    PALIMPSEST --- ---
    sry, měla to bejt reakce na deb
    PALIMPSEST
    PALIMPSEST --- ---
    mě zase nezajímal ten tvůj blábol a stejně jsi mi ho pověděla - tak fungujou diskuze a pokud ti to vadí, asi by ses do nich neměla zapojovat, protože pak se zebe dětinskýma výkřikama "mě nezajima", když někdo nesouhlasí, jen děláš píču ;)
    DEB
    DEB --- ---
    PALIMPSEST: me tvoje teorie nezajimaji, je mi jedno jestli ty kalhoty jsou strecovy, pohodlny nebo ultra mega skinny, na tobe to vypada smesne

    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Jeden kritik tady má fotky se žvárem v hubě a ve vytahaných jakýchsi divnokalhotách, druhá kritička má asi třicet kilo nadváhu, třetí kritička sem dávala fotky kalhot nad kotníky, které má tak obtažené, že se jí rozlézá zip. Další pro jistotu fotky nedávají. Prostě relevantní kritika :-D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: jsi krasna!
    PALIMPSEST
    PALIMPSEST --- ---
    DEB: a proto jsem celej den prochodil s rukama v kapsách, jen pro tu radost z diskomfortu, lol
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEXXA: uz sem se lekl ze moje kalhoty budu muset vyhazet..:) (posledni knoflik u vesty byl zapnut jen na fotku:)



    DEB
    DEB --- ---
    me se na tom nejvic libi jak se mu ani ta ruka nevejde do kapsy
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: nosi ale nemaji potrebu se predvadet :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jeden tu ma kalhoty o 5cm kratsi..
    druhej jde na pohovor v kalhotach ktery normalni chlap nema nikdy sanci natahnout pres lejtka..

    achjo..kam to nase muzstvi speje..To fakt uz nikdo nenosite klasicky business kalhoty nebo normalni rovne strizeny levisky? :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    CYBERKOTLIK: tak vem si to. vyslapes si vysku, dostanes titul a ta pakaz zavistiva ti rika jak jses blbej. i kdyz mas papir ze blbej nejses, no ni?
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    PALIMPSEST: takze ty kalhoty nejsou jen "smart" ale i taky chudaci dost citlivy, kdyz se citi byt napadeny vyrazem leginy:))
    PALIMPSEST
    PALIMPSEST --- ---
    ISCH: slovo obsáklý neznám, takže nedokážu posoudit. z toho, že se do kalhot vlezu bez jakýkoli námahy, zatahování čehokoli nebo snad přetejkání špeků, a nic na mně za rok nošení neprasklo, usuzuju, že jsem velikost zvolil dobře, stejně tak ze subjektivního pocitu komfortu nebo reakcí mýho okolí.

    díky za feedbacky obecně a tim bych se s dovolením z týhle debaty odporoučel. za pár hodin to smáznu, aby to už nikoho nerozrušovalo. ;)
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    Super skinny small trousers :D prozrad mi ještě jedno, konci nad kotnickem?
    Fakt no offence ale já když vidím takhle oblečený chlapy... mám školu kdy děda i táta tvrde makali na chatě a tahle móda me naštěstí minula. Jinak at si kazdej nosí co chce samozřejmě
    PALIMPSEST
    PALIMPSEST --- ---
    ASAFA: "zaútočil" jsi ty volbou slova "legíny" a dostal jsi odpověď ve stejnym duchu. nevidim problém ani v jednom směru.
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    PALIMPSEST: Jinak no offence, já se ptal obecně na názor, ty jsi zaútočil do me.
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    PALIMPSEST: Neboj, já sportuju celkem aktivně celej život. A díky za info, poustim super ufo kalhoty zase z hlavy, ale dík.
    ISCH
    ISCH --- ---
    PALIMPSEST: Asosi model je ma obsakly.

    Ty vypadas....Asi jako ja, kdyz jsem se narvala do soucasnejch kalhot pred deseti kilogramy.
    Jenze ja uznala, ze tech deset to chce jeste dolu a zamerem vyrobce asi nebylo, aby nekdo mohl pocitat mnozstvi stehu na tech kapsach vevnitr.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    PALIMPSEST: jo aha. pak outfit zcela v poradku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam