• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    PALIMPSEST
    PALIMPSEST --- ---
    ISCH: slovo obsáklý neznám, takže nedokážu posoudit. z toho, že se do kalhot vlezu bez jakýkoli námahy, zatahování čehokoli nebo snad přetejkání špeků, a nic na mně za rok nošení neprasklo, usuzuju, že jsem velikost zvolil dobře, stejně tak ze subjektivního pocitu komfortu nebo reakcí mýho okolí.

    díky za feedbacky obecně a tim bych se s dovolením z týhle debaty odporoučel. za pár hodin to smáznu, aby to už nikoho nerozrušovalo. ;)
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    Super skinny small trousers :D prozrad mi ještě jedno, konci nad kotnickem?
    Fakt no offence ale já když vidím takhle oblečený chlapy... mám školu kdy děda i táta tvrde makali na chatě a tahle móda me naštěstí minula. Jinak at si kazdej nosí co chce samozřejmě
    PALIMPSEST
    PALIMPSEST --- ---
    ASAFA: "zaútočil" jsi ty volbou slova "legíny" a dostal jsi odpověď ve stejnym duchu. nevidim problém ani v jednom směru.
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    PALIMPSEST: Jinak no offence, já se ptal obecně na názor, ty jsi zaútočil do me.
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    PALIMPSEST: Neboj, já sportuju celkem aktivně celej život. A díky za info, poustim super ufo kalhoty zase z hlavy, ale dík.
    ISCH
    ISCH --- ---
    PALIMPSEST: Asosi model je ma obsakly.

    Ty vypadas....Asi jako ja, kdyz jsem se narvala do soucasnejch kalhot pred deseti kilogramy.
    Jenze ja uznala, ze tech deset to chce jeste dolu a zamerem vyrobce asi nebylo, aby nekdo mohl pocitat mnozstvi stehu na tech kapsach vevnitr.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    PALIMPSEST: jo aha. pak outfit zcela v poradku.
    PALIMPSEST
    PALIMPSEST --- ---
    ASAFA: prozradim ti tajemství: když nejsi tlustej, koule se ti nepotěj. a jmenuje se to super skinny smart trousers.



    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    A to je proste na nas v čr tak krasne. Tady muzes jit kam chces, v cem chces. Ze si nehrajeme na ty snobsky taliany nebo sucharsky anglany a na slusny oblikani proste kasleme a prochazi to. Okeca se cokoliv. Ted uz zbyva jen ta japonska filosofie. Ze zevnejsek odrazi sebeuctu. Bud ji mas nebo ji nemas. S vkusem je to podobny.
    PALIMPSEST
    PALIMPSEST --- ---
    LEXXA: první byla druhá nejvyšší pozice v business intelligence na ústředí CE operací mezinárodního korporátu s ročním obratem okolo 26 miliard dolarů, můj potenciální šéf přišel v baggy džínách, vykasaný košili a přes ní oversized svetru. druhý obdobný, akorát region celá evropa a společnost jeden z největších výrobců televizí na světě. snad je to dost velká prdel.

    vážně jsem nikdy v životě neviděl nikoho ve skinny košili jinak než "na holo", takže mě s tim související "pravidla" moc nezajímaj.

    a jinak dík za dojmy.
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    PALIMPSEST: Povez mi tedy jak jinak bys to nazval? Mas to uply ze se ti musí potit koule až u zadku.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    PALIMPSEST: fakt by me z prdele zajimalo do jakych firem jsi sel a dle jakych meritek hodnotis, ze jsi byl overdressed. snad jedine uces ujde. zbytek k sobe zoufale nesedi. a pokud nosis kosili na holo tak prvni dva knofliky kdyztak.
    PALIMPSEST
    PALIMPSEST --- ---
    ASAFA: jako v čemkoli jinym. btw pocházim z vidlákova a i tam už na to přestali mít podobně retardovaný kecy ("legíny"), tak mě trochu zaráží, že zrovna na nyxu to očividně jede furt.
    PALIMPSEST
    PALIMPSEST --- ---
    VON_GILOTINE: děkuju, seš srdíčko
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ASAFA: je to jako kotnikovy ponozky, jak ti to jednou sedne tak uz ti vsechny predchozi kalhoty prijdou neprirozene siroky jak kapsace z roku 01 a neslusivy k botam atp.
    its a trap
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PALIMPSEST: congrats.
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    Vysvětli mi někdo ty leginy na chlapech? Fakt vám v tom je prijemne?
    PALIMPSEST
    PALIMPSEST --- ---
    VON_GILOTINE: naštěstí jsem šel do společností, kde vkus nemaj, tak jsem na obou pohovorech uspěl ;)
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    VON_GILOTINE: S kombinaci nevyzehlene kosile zastrcene v leginach toovsem dostava jiny rozmer imho
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    myslím ze ta dzinova bundicka ti bude dost branit v uspechu kdekoliv kde maji vkus
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam