• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: na rukavice to ale fakt ještě není, to můžu prohlásit z pozice majitelky nejzmrzlejších končetin v Evropě.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Flejm, jestli je už dost zima a co kdo v současné teplotě nosí/měl by nosit in 3, 2 1...
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Tak dík, holky. Odteď už si budu každou ženu, kterou potkám v rukavicích mimo teploty kolem nuly či pod nulou, automaticky spojovat buď s dezinfekcí, nebo s vraždou. :)
    DEB
    DEB --- ---
    STEPNI_VLK: ty ma az bude prave ohledavat mrtvoly
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    JONY: Asi se - stejně jako já - nerad nechává fotit.

    A jinak mne tedy zarazily ty rukavice, které mám tak nějak podvědomě spojené se zimou. A tu jsem zatím letos neviděl ani z rychlíku.
    JONY
    JONY --- ---
    KOCHANSKA_CH: pes teda nějak nadšeně nevypadá....
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    JAKE_UP: Dobrman.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    KOCHANSKA_CH: Německý ovčák?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Vohoz, abych ladila se psem.

    DEB
    DEB --- ---
    SALAMAN: dik, z veverky:)))
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    DEB: Skvělý boty!
    DEB
    DEB --- ---
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    JAFROST: bezva.)
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    (Nebo ted koukam, ze jsem vlastne puvodne vylozene nepsala, ze te vidim, ale bylo to aspon tak mysleny .. takovej btw. udiv, ze te najednou nekde vidim)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    KOUDY: ja te v ignore nemam. Vsak pisu, ze te prave dole vidim (po par letech ,D) - tim myslim tvoje prispevky (nejen, ze na tebe nekdo reaguje). Tak spis jestlis me v ignore nemel ty (kdyz nyxi pauzicku popiras :D)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ENTENTYKY: KOUDY --- --- 23:15:25 21.10.2018
    cha!..bez koudyho by byl nyx to samy co evropa2 bez leose marese...:D..Staci kdyz si me vyndas z ignore a zas me uvidis, protoze ja te vidim normalne :)) (nekdo ji to asi budete muset preposlat:)))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    cha!..bez koudyho by byl nyx to samy co evropa2 bez leose marese...:D..Staci kdyz si me vyndas z ignore a zas me uvidis, protoze ja te vidim normalne :)) (nekdo ji to asi budete muset preposlat:)))
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    BRUSINKA: no jak říkám, nemůžu souhlasit. Nicméně je to věc osobního vkusu.
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    (Koudy je jeste na nyxu? mam pocit, ze jsem ho nekolik let nikde ani nezahlidla)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam