• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Zdá se mi, že Zoot bude v ještě větší píči.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    GEISHA: Teď jsi mě motivovala, abych se tam taky podívala - a oni mi jako "nekoupenou" počítají do těch debilních procent i kabelku, kterou jsem normálně zaplatila, používala a po dvou měsících reklamovala, protože to byl šunt?
    To ať jdou fakt do prdele teda :-/
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GEISHA: Jojo, dokonce se to samo nabízelo v košíku, že jsou i jiné velikosti a ať si je taky objednám “pro jistotu”.
    FLOE
    FLOE --- ---
    GEISHA: "Vybirejte/nakupujte jako v kamennem obchode, ale z pohodli domova." si taky moc dobre pamatuju. Tak snad je vedle "trestani" normalniho zakaznika treba taky jeste napadne neprodavat ausus. :]
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MOODYCAT: No fuj, touhle pusou líbáš svoje rodiče?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JAKE_UP: Jdi treba do prdele.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MOODYCAT: Zkus číst víc než jen nadpisy.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    FLOE: Vylouceni zakaznika z prodeje? Jakoze mi zakazou tam nakupovat? Tak to je slusny 1984...
    FLOE
    FLOE --- ---
    KOUDY: Ja je chapu, ale kdyby alespon trochu omezili kvantum shitu, kterej prodavaj, tak jsem presvedcena, ze to lidi tolik nevraci. Osobne bych si neco rada domu odnesla, ale posledni 2-3 roky to byla vicemene katastrofa a to koukam na material a co je to za znacku, nez to objednam. Dokazu si predstavit nadseni tech, co nevi, co si pod 100% polyesterem presne predstavit, a ze tam najit neco, co vypada hezky a neni to prisernej polyester, je vykon. Samozrejme tebou popsanymu extremu nepomuze jinej obchodni model nez kamennej obchod, ale vis jak.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    KOUDY: Jo, tak dava to smysl. Ale je to skoda :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Meli hrozne vratky no..a nebyli profitabilni..takze zmenili trochu obchodni model..Byly pry zensky ktere si objednaly treba 30 paru bot a pak si je sly vyzkouset a nevzaly si zadne..:))
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    FLOE: Aha. Za me tedy aktualne - sedm kusu mi to nevzalo, ale sest uz jo.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Zoot je totiž úplně v píči.
    FLOE
    FLOE --- ---
    MIDORI:
    Ma se to takhlenc.
    E-Business Forum 2018: Jak ZOOT bojuje s přílišnou vratkovitostí? Začal vylučovat problémové zákazníky : Marketing journal
    https://www.m-journal.cz/...tml?fbclid=IwAR1c08EDg5oGZqyAkV2qmd57250as-E70W-KzeFdNeQsHRX0gfBqXG4YCFs
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Zoot zavedl platby predem? Mam v kosiku 7 veci, chci poslat na vydejnu a platit az potom, ale hlasi mi to ze payment disabled by basket cap.. Jalo ze toho mam hodne?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    TESSS: myslíš takhle? Ouvej! :D
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    PLAVEVA: Jj, tím víc je jasné, že má pravdu :-)))
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    BLONDYNKA: a videlas jaky ma uzasny mainky?
    DEB
    DEB --- ---
    KOUDY: taky si myslim
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ted sem videl fotku nejakyho 20letyho ceskyho zpevaka se sedejma vlasama..takze bych rekl ze i holky muzou jit bez problemu na gandalfa.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam