• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Já myslel, že je to taková ta taška pro důchodce na cestování, kterou nosí pod tílkem, aby neztratili doklady a peníze.
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    BLONDYNKA: ja bych se toho, byt tebou, nebala. Na pytel a divnokabelku s prilis kratkym uchem potrebujes vkus :)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Začínám se bát, co přijde za dva, tři roky, až budu taky na sklonku čtyřicítky. Jestli začnu na sobě nosit pytle a příliš krátké ucho na divnokabelce...
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    To je za ledvinu myslím hodně dobrá cena.
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    QWITI: od 2,5 do 3 tisic. Limitovany edice drazsi. Prijd omrknout na ten Design market 15/16 prosinec, budu tam mit domaci slivku na zahrati :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    KAJINA: a to jsou jaky?
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    LUCKYSWEETY: nejvic spokojena! Tak to se tam uvidime, budu je tam s kamaradkou, co je sije, prodavat ;)
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    KAJINA: Na tu ledvinu mám taky zálusk! Okouknu na marketu a uvidim. Ses spokojena? ,)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MAR_TINA: On kecá, nikoho nenašla, jen ten test už posílá pouze na vyžádání po předchozí lustraci :-D
    Chvíli jsem se fakt bála, že se někdo našel a že ztratím poslední iluzi o tom, co je normální :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    JAKE_UP: ses nakonec zamiloval? Už jsi jí řekl o daru pro Člověka v tísni?
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    Asi by me pred par lety nenapadlo, ze budu mit na sobe dziny do pasu, protoze to hreje na ledviny a ledvinku pres rameno. Zivot na sklonku 40tky :)

    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAKE_UP: Koho? Máme jeho foto?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BLONDYNKA: Logicky. Svou životní lásku, gurua a sponzora už našla.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAKE_UP: Lucie kvůli tobě zrušila svůj test, hyeno, teď už ti chybí jen ledvinový pás z koťátek.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ETERNITY: Tučňáci došli. Ale boty jsou z předkožek novorozenců, snad tě to utěší.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    JAKE_UP: ta kravata urcite neni z malych tucnacku:(
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Commercial Photography
    DEB
    DEB --- ---
    ne, neni mi zima na kotniky

    DAYA
    DAYA --- ---
    Nová mikča a tričko, který jsem našla ve slevách mezi pyžamama:-)



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam