• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    GENEVIEVE: Super! Diky, podivam se.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    FRENNET: je to kousek od Pionýrské v Brně. Mají i eshop, ale tam mě nic nezaujalo. Byla jsem tam jednou na blind a chytla dvě sukně, jednou nic a pak jednou jsem zahlédla fotku sukně na fb, šla tam po práci a odnesla si ji. Docela se vyplatí sledovat si jejich fb, dávají tam nejhezčí novinky a jsou ochotní to schovat.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    GENEVIEVE: Retro konata? Ke to je?
    KLEER
    KLEER --- ---
    MISSDNB: hehe, diky :)
    LUBAN
    LUBAN --- ---
    MUI: V tomhle tě potkat na ulici, tak si ho radši utrhnu a zahodim :)
    MISSDNB
    MISSDNB --- ---
    KLEER: Ty nohy!!! Neuvěřitelný..
    - Já mám nohy jenom sem!
    - Ty máš hezký nohy, Bridge - horolezecký.
    DEB
    DEB --- ---
    RADUZZKA: uz jsme prestehovani :)))
    ale tak znas to, jsem malicherna zenska co si obcas koupi veci co pak nenosi.. no a taky se mi zmenily proporce, takze mi toho dost neni
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    DEB: Se stěhuješ? vždycky když se stěhuju dělám bazar pro kamarádky :))) pak se člověk cítí o dost lehčeji a lépe
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    NEI: děkuju :)je z retro komnaty v brne a podle všeho je opravdu retro. na cedulce má napsáno že západní německo. ale je teplá a má kapsy!
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Dneska pohodově do práce :-)
    DEB
    DEB --- ---
    damy/panove

    nekdo, kdo by se rad ucastnil prodejni akce obleceni z druhe ruky?
    me osobne se doma nakupila spousta nenoseneho i noseneho ba stale pouzitelneho materialu a prijde mi jednodussi to hodit do placu nekde v realnem case nez-li online

    info posta
    KLEER
    KLEER --- ---
    Vohoz na vanocni vecirek pred tydnem a na rodinnou veceri vcera :)



    GIO
    GIO --- ---
    BLONDYNKA: asi jsi to spatne cetla, ja ji pochvalila, ze ji to slusi, povzdech byl po vysvetleni situace navic vylozene obecny, necileny, ale proc si nezautocit,ze.)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    LUCIASHECK: no vidis jswm dala blbou fotku



    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    GHOSTDOG: trosku ses transformovala :D
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    vanocni vohoz na rodinou oslavu (ano vim ze stojim jako pako. jinak to neumím)

    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    VALENTINA: Mám. Ovšem historie těch šatů je tak bizarní, že to dál nejde :D Mám je úplnou náhodou, jsou natolik fádní, že je mohu s patřičnými doplňky použít v podstatě kamkoliv, kam je třeba mít dlouhý šaty, za mě optimální stav. Čekají v truhle se sezonním textilem na svou příležitost, která nastává zhruba jednou za pět let. Vlastně jako kdybych neměla. A kdybych je neměla, tak to nehrotím. Ještě jsem nezažila, ani z doslechu, situaci, kdy bych ze dne na den potřebovala plesový šaty.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    VALENTINA: Plesovky nemám, použila bych je asi tak často jako Blondýnka a kdo ví, jestli by to podruhé nebylo s alespoň částečně stejnými lidmi a nebo za tak dlouho, že už byly out, takže jakmile přijde moje chvíle, jsem připravená si je půjčit a užít. Pro případ velké nouze bych měla jednu dlouhou velmi elegantní sukni.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    NIGHTFURY: suspenzor a chrániče si pujč od M., boa máš, monterky pujčím já, tak akorát cylindr a je to:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam