• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    LEENA
    LEENA --- ---
    DRAGON: hele ja mam tyhle pansky tenci 100% merino dva, jeden letosni, druhy dva roky stary a i pri celorocnim noseni a prubeznem prani stale vsechno v pohode, vicemene nejde poznat stari
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    DRAGON: Já jich mám snad 7, takže ozkoušeno dostatečně. Ale jak jsem psal, je to nějaká vyšší řada.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXAGE: poreferuj až ho pětkrát vypereš.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    DRAGON: Já v H&M kromě svetrů a jedněch kalhot moc nenakupuju. Nicmeně za ten svetr je i ten litr málo, fakt je mají pěkný, nekoušou, nechlupatěj a držej tvar. Ty merino svetry jsou i z nějaký jejich "premium" řady tuším.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXAGE: to se neni cemu divit, kdyz vidim kvalitu H&M. Nakupoval sem tam jednou a stacilo. Veci nedrzi tvar, svetry jsou stipavy, pracka je roztahne, kalhoty jsou divne sity. Never more. Napriklad Esprit stoji o par stovek vic, ma krasny veci, velmi kvalitni material, slevy mi posila skoro kazdy ctvrt rok jako poukazku domu (30% off all) a jeste ty veci vydrzej roky pri beznym noseni, napriklad trika neztraci barvu ani kontrast ani po trech letech.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    SAT_ANN: Na chalpy maj spíš problém je prodat. Cena je většinou 800-1000,- ve slevě pak 200-400,- :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    SAT_ANN: ty jo a za kolik byl? Hodil by se mi nějakej merino slušnej svetr :-)
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    DRAGON: No jo, vážně :-D
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    EXAGE: Taky jsem si ho koupila. Sice je dlouhy, ale lepsi nez nic. Haemko si asi mysli ze zencky si vlneny svetry nezaslouzej.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JANDOS: aha , ale to neni on, vypadal jinak :)
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    EXAGE: tak bacha na praví hlavně, ať z toho nemáš S-ko
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JANDOS: pred cca 2 mesici takovy meli v Zara Men. Bohuzel meli jen M, nebyl mi pres ramena. Ale tobe by mohl byt. Meli cerny a tmave sedivy, tak zkus, treba to bude ono, co hledáš.
    AIJA
    AIJA --- ---
    MADIETTA:
    Moc ti to sluší, ale nehrb se:-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MADIETTA: nic :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MADIETTA: to je cool!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NAVARA: jotak :D Tož ale to by bylo cool :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MADIETTA: na té fotce máš tak černý podkolenky a boty (i ve srovnání s rukávy např), že to spolu se sklonem při focení vytváří dojem, že se nadnášíš :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    DRAGON: ??? co je špatně?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MADIETTA: to vypadá, jak kdybyste se vznášela jak Peter Pan, slečno :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Zimní šaty, co fakt hřejou. Děkuji BARA_ONLY_ONE. :)

    1KA
    1KA --- ---
    :-)

    KATIA
    KATIA --- ---
    SITH: Asi jich měli málo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam