• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    SITH
    SITH --- ---
    DROOPI: rozhodně je v oblékání vynalézavější než ty :) [ DROOPI @ FOTKY KLUKU+MUŽU Z NYXU ]
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    DROOPI: A co má na sobě takového? Já vidím běžný černý kabát (je černý, takže toho z něj moc vidět není), šněrovací kozačky (za mě super) a nějakou šálu. Pod tím lze tušit šaty a punčochy. To vše bych si na sebe vzala klidně taky, vlastně něco podobného nosím a nosila jsem už poměrně dlouho (do školy, do práce).
    LACROIX
    LACROIX --- ---
    DROOPI: Možná si hleď svýho tvl.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    MADIETTA: mozna nejake modely, ktere nevypadaji jak z 30. let
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VALENTINA: jo, to by mě taky zajímalo. Co bych tak asi ve svých třiačtyřiceti letech měla nosit? Conversky, kérku a džíny s dírama na kolenou? Fakt nevím.

    No ale což, já se oblíkala konzervativně v podstatě od útlého mládí, takže pochybuju, že bych dokázala v něčem "mladistvém" vůbec vydržet, navíc proč bych to jako dělala? Za svůj věk se nestydím.

    Na druhou stranu, pětapadesát mi teda naživo ještě nikdo netipoval, možná na mě byli jenom hodní. :) Zamyslím se nad tím! :D
    JON
    JON --- ---
    MADIETTA: maj ty boty i jine zapinani, nez ty tkanicky?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DROOPI: No tak utíkej zapsat si to do deníčku.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK:
    DROOPI: ja jsem treba dala plus droopimu i madiette, protoze mi to neprijde v rozporu. :) slusi ji to, ale dela ji to starsi. navic se hned na zacatku omluvil, nez rekl svuj nazor, takze to rozhorceni ani moc nechapu.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: ne , to znamena, ze si to nemyslim jen ja, akorat jsem byl jediny, kdo to napsal "nahlas"
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    Zajimave je, ze ten muj prispevek oplusovalo asi 15 lidi vcetne zen
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    IDENTITY: protože mě by fakt zajímalo, co by taková 45 letá žena měla nosit, imho tady se fakt nejvíc cení vohozy ala dvacítka, jak píše Blondýnka, pak by nám tu zas mohl někdo napsat, že klimakterní diblíci:)
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    BLONDYNKA: Imho má prostě někdo problém s tím, že je tu ženská, která upřednostňuje klasickou módu, eleganci svého druhu konzervativnost a cítí se v tom i vypadá dobře.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MADIETTA: Děkuji za vysvětlení :))
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ILLUZE: jazyk boty má v sobě díru a tou je protažená tkanička, aby jako držel až nahoru (když je tak dlouhej). A ne, nebudu říkat, že mě to taky tak trochu neirituje, :D nicméně převazovat se to neodvážím, mám takové tušení, že už bych to nikdy správně nenavlíkla :D
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KEMENTARI: A já jsem Sheldon s OCD, protože si na mobilu už asi popáté přibližuji fotku, co je to za “škvíru” ve vázání. Je na obou botách, tak to má být.
    Ale do prkýnka, ta škvíra :-)))

    P.S.
    Ano, dostala jsem od Aether úžasné ponožky. Každou jinou!
    A co dělám? Zvažuji koupit ty samé, ať je mám do páru. Já je prostě nedokážu takhle nosit :-D
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: já to beru jako pochvalu! A nezhubla, nebo myslím, že ne. Je pravda, že ty pouzdrový šaty mě dost překvapily. Jakože jsem se jim vždycky spíš vyhýbala, říkala jsem si, že na to nemám postavu, ale zkusila jsem tyhle a na akci jsem dostala mnoho pochval, včetně mojí nejvyšší šéfové :-) asi jim dám do budoucna ještě šanci :-)

    ty vlněný sukně prostě trochu zdůrazní nějaké věci, které možná není dobré zdůrazňovat. A zase v těch pozdrovkách to není úplně pohodlí a mám stahovací prádlo, takže jako na akci dobrý, na normální den do práce by mě kleplo...
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    Klasika, kdyz ma nekdo jinej nazor tak je debil. Tusim ze ji je neco pres 40 a dle obleceni vypada na 50-55 .
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    a jedna trochu starší, první venčení pouzdrovek na pietní akt:


    (ty fotky se mi prostě nahrávají just otočené :-/
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Dnes pohodově do práce
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Mně přijde srandovní, jak do Madietty furt někdo cítí potřebu tepat. Asi že vypadá jako někdo, kdo se neumí bránit, či co. Před relativně nedávnou dobou tady bylo jedno ID, které vypadá minimálně o deset let starší než je, a všichni se mohli posrat, jak je skvělá (ne, není), protože měla na sobě hadry, které se teď prodávají v obchodech pro mladé nebo pro ty, co se chtějí za každou cenu cítit jako mladí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam