• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ILLUZE: zrovna tvuj styl oblikani je mladistvej, ale pritom vubec ne diblikovskej. skoda, ze prispivas malo. :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MADIETTA: Náhodou, kožené Conversky jsou úžasně pohodlné boty ,-)
    Proto jsem si je také ve svém věku pořídila. Stříbrné ,-)
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    BLONDYNKA: to se mi tady deje porad, ze lide hluboce pod moji urovni me kritizuji :-))))))))))
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    GENEVIEVE: No já byl poprvé a trošku na mě koukali blbě :) Ale jak říkáš..zvyknou si :))
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MIRROS: takhle chodím do vinárny co máme pod domem a už si zvykli.:)))
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    EXCITE: Já vím. Ale nemám ingredience. Rumkoláda musí stačit.
    JAKE_UP: Je ok. Můžu si vzít kterejkoliv tepich z baráku.. :D
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MIRROS: Co tepich, je ok?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DRAGON: Furt to můžeš smazat.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MIRROS: ten drink by ale měl bejt bílej rus :)
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    Moc to podle mě řešíte. Nejlepší a nejpohodlnější jsou tepláky, triko a župan podle mě. A je to i ideální na nákup když dojde rum :))

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DROOPI: teď mně trochu mrzí, že sem se tě zastal...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DROOPI: Opravdu si upevňuješ přesvědčení o správnosti svého názoru tím, že jsi k němu dostal 11 plusů? V tom případě nerozumím tomu, proč se už dávno nejdeš krčit do kanálu, vzhledem k tomu, že míváš pravidelně ke svým příspěvkům desítky mínusů a ty mínusy docela převažují.
    To mylné přesvědčení, že sice můžu vypadat jako bezdomovec, být úplně tupej, nic neumět a neznat, mít nulový vkus, ale přesto mám PRÁVO SE VYJÁDŘIT k umění, estetice, kráse ženy či čemukoli jinému, ten je fakt zhoubný. Přála bych ti, aby ses setkal s někým, kdo by byl hluboce pod tvou úrovní a šel ti přesto vysvětlit, jak jseš fakt hnusnej, jenže bohužel to asi neklapne, pač nikdo takový se hned tak nenajde.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    Ty vole, tak uz i tady ....tak ja to nechapu, lidi sem hazeji svoje vohozy a asi je zajima co na to ostatni rikaji a muze se stat ze k nim muze mit nekdo i jiny nez souhlasny nazor. Ja sem ohozy nehazim, takze i kdybych chodil oblecenej jak bezdomovec, tak mam porad pravo na "negativni" nazor, se kterym mimochodem dost lidi souhlasi.
    EDERA: a co se tech fotek tyce, moc nechapu tvoji reakci, fotka z plaze, fotka z jedouciho auta a jedina fotka, kde je videt nejake obleceni soudi o cem ?
    EDERA
    EDERA --- ---
    MART1NKA: Jako já vím, že se říká, že jeden nemus být švec, aby poznal, kde bota tlačí, ale tohle je autor té kritiky? Jako fakt? :-O
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MOODYCAT: To říká ta pravá :-D

    [ MOODYCAT @ vohoz na dnesek ]
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    JAKE_UP: Ono niečo sa nájsť dá.

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    BLONDYNKA: Tohle je nefér!
    Jsi nádherná. Závist stran postavy.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    EDERA: Dík :-) Ve skutečnosti je ještě o malinko světlejší a víc do královské modři.
    GENEVIEVE: Děkuji, není zač :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    BLONDYNKA: Krásný šaty. MMCH je to ta barva, které se moje dcera dožadovala pro šaty na imatrikulační ples.
    EDERA
    EDERA --- ---
    MADIETTA: Já jsem třeba velmi ocenila, že máš takovej krásnej šátek.:-D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAKE_UP: in the end je to to samý. Filmoví kritici taky v drtivý většině nestudovali famu ani žurnalistiku. Čest vyjímkám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam