• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    VERSONNENHEIT: dobrý, no :-D
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    BLONDYNKA: To řasení je hodně neobvyklé. V podstatě se mi ty šaty líbí a mám moc ráda i tenhle odstín hnědé barvy, ale koukám na tu fotku opakovaně a nějakým způsobem mi to evokuje nějaký hmyz :) Kdybysis přidělala křídla a čelenku s tykadlama, tak můžeš jít na karneval za motýla :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MISSTY: máš pravdu, že když se na to teď dívám, tak ty odstíny k sobě úplně nejdou. Příště to zkusím s jinýma džínama.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    LEXXA: Ne, ta je z předkožek Nac Mac Fíglů.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BLONDYNKA: ta penezenka je z dzinoviny?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Jsem kvůli vám vlezla do výtahu, abych utla další shitstorm k Madiettě. Jen do toho, mám zmoklé vlasy a ještě jsem dnes nejedla.

    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MAR_TINA: můžeš mi prosím objasnit, která slova od deb přesně jsou shazující?
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    MAR_TINA: ok, chapu, nevim o co jde. reaguju jen na to co vidim tady a nevidim ze by ji nejak shazovala, jen doslova "tato kombinace ne-e"
    DEB
    DEB --- ---
    KOUDY: eh ctvrtek bro.. :)))
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MISSTY: kdo to kdy videl, aby tady nekdo komentoval neci vohoz! :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MISSTY: Deb umí tu konstruktivní kritiku napsat vždy tak, že oběť řádně shodí. A to je to, co mi vadí.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    aaa.. patecek :D
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    MAR_TINA: ja nevim, ale mam dojem, ze jsme tu vsechny samozvane stylistky,)
    diskuze tady neni snad jen o slepem plusickovani ale take i o vyjadreni nejake konstruktivni kritiky/nazoru (pokrocili uzivatale to dokonce zvladaji slusne)? proc se hned osobne navazet?
    souhlasim s deb, kombinace techto dvou dzinovin se nelibi ani me...
    DEB
    DEB --- ---
    SALO: hahahahahahahahahahahahahahahaha
    SALO
    SALO --- ---
    DEB: ty si tu nova? vohoz na desek 101: "akakolvek kritika cohokolvek, co si na seba vezme MADIETTA, je tabu"
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Na úterní vernisáž
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Lepší Madietta v pytli než samozvaná stylistka na nyxu.
    DEB
    DEB --- ---
    MISSTY: double denim ano, klidne i triple denim, kdyz to clovek umi ale MADIETTA kombinace ne-e
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    MADIETTA: ty dve ruzne dzinoviny k sobe...radsi ne...
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NEI: děkuju :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MADIETTA: Ono je to vzdycky roztomily kdyz mladata maj dojem ze tu neco je teprve od te chvile kdy si toho vsimla, nakonec to v tomhle foru vidame taky dost casto :-)

    The History of the Levi's 507XX (Type 2) Jacket - Part 1 - Long John
    https://long-john.nl/history-of-the-levis-507xx-type-2-jacket/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam