• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    BLOWUP: já si taky myslím, že by mi měl to zavazadlo dát. mně by slušelo víc :o)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    toto je kvalitní názor
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BLOWUP: Ano, taky bych si tipla, ze problem nebude genderovy, nybrz obecny s druhem zavazadla :-D mozna si max. sovinisticky rikas, proc by tak blbej byl i chlap :-D
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LUCIASHECK: Me se kroutej nehty u nohou ze vsech :-) Ale abych byl uprimnej, nemam je rad ani u zenskejch, ty asociace ktery vyvolavaj jsou vsechno mozny jenom ne dobry, vnimam tu znacku jako takovou kolotocarnu. Muj problem, samozrejme.
    TESSS
    TESSS --- ---
    ONDRASK: jde o celkove proporce. Vime. Zarazil me ten komentar. A jestli se mohu vyjadrit. Muz nad 15 let, by nemel nosit kratasy. Hipsterina těžká dřina:)
    Toto byl muj nazor
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BLOWUP: Zrovna Keepall mne pripada tak unisexovej, jak jen muze bejt (byt pravda, na chlapech nejlip vypada seda kostka :-D)
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    BLOWUP: Nebud vegeta :)
    DEB
    DEB --- ---
    LILITH_: kabat super, boty sami o sobe asi taky, ale jakmile ma nekdo cerny balerinky a cerny puncochy dela to dojem sloni nohy, coz je fakt skoda
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: u zeny teda predpokladam
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SUMPTN: Ja mam u zavazadel tehle znacky vzdycky divnej pocit, kdyz je maj chlapi. Ty ocividne ne.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAKE_UP: mohl bys to vyfotit?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TESSS: 45
    TESSS
    TESSS --- ---
    JAKE_UP: od jakyho cisla zacina Velká noha?



    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Mam velkou nohu a vetsina bot na me vypada blbe. Proto nosim baleriny. Seems legit.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    MOODYCAT: bojim se, ze zas rozjedu flejm, ale proste musim: jaky je duvod, ze jediny boty, ktery muzes nosit, jsou zrovna baleriny?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LILITH_: pekna barva vlasu!!
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    KAYLA: ty saty jsou nadherny, ale ty boty jsou strasny
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DROOPI: Já vím. Ale ty nevíš, že jsem ještě předtím uklidila, takže ten bordel mohl být mnohem větší!
    Bez podprsenky by to fakt nešlo. Namísto náznaku jedné bradavky by tam vyskočily obě a naplno, a Jake by se zadusil dopolední svačinkou.
    KAYLA
    KAYLA --- ---
    Čert vem to dnešní chladno.

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    AIJA: smysl pro humor?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam