• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    DRAGON: Za mě záleží na jakou pozici. Překvapilo by mě to u právničky, ředitelky nebo manažerské funkce, úplně v klidu by mi to přišlo u doručovatelky nebo paní za přepážkou, ze který veřejnost nevidí nic.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DRAGON: Mne přijdou nevhodný kamkoli mimo tělocvičnu, je to pro mne ekvivalent ošoupaných tepláků s pruhama.

    MADIETTA: to DRAGON později upřesnil
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DRAGON: no a mate s kolegyni oba dva jasno v tom, jake konkretne leginy? :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DRAGON: me to neva))
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    DRAGON: Záleží na korpu a pozici. V SAPu si buď "svůj", třeba v Honeywellu je dresscode. Osobně si neumím představit, že jdu na pozici, kde budu v kontaktu s klientem nebo vedením (ob level) a nebyl oblečený tak, jak se hodlám prezentovat. Do call centra je to asi putna :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    DRAGON: Imho zalezi na definici legin. Jsou leginy, ktere si na pohovor s vhodnym stylingem zbytku dokazu s klidem predstavit. Pokud se ale bavime o tom klasickem polopruhlednem elastickem hadru misto beznych kalhot, pak ne.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    DRAGON: za me asi zalezi na pozici... KDyz vidim co za zjevy se nam tu pohybuje po HD tak jsou legini jeste asi ok :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---

    Leginy na pohovor?

    119 hlasy od 119 respondentů

      CHANNAH
      CHANNAH --- ---
      Tak já hodím dva - jeden, když je teplo, a jeden, když byla ještě zima.



      GENEVIEVE
      GENEVIEVE --- ---
      NIGHTFURY: kupodivu jsou stejný :-) zkresluje to :-)
      ORTWORKA
      ORTWORKA --- ---
      GENEVIEVE: za mě dobrý!
      ETERNITY
      ETERNITY --- ---
      Stejny vytah, jiny den. Zlepsuji se (v ostreni)
      NIGHTFURY
      NIGHTFURY --- ---
      GENEVIEVE: Každá ta žlutá vypadá jako úplně jiný odstín..
      KAIAFOX
      KAIAFOX --- ---
      Imho s tím laděním do barvy a doplňkama hrozně tlačíš na pilu.
      GENEVIEVE
      GENEVIEVE --- ---
      a dneska jen tak do práce větrám novou sukni :-)
      GENEVIEVE
      GENEVIEVE --- ---
      minulý pátek na zasedání pracovní skupiny :-)
      LEXXA
      LEXXA --- ---
      ETERNITY: 1. ostruzina, 2. nic neprekona Z10 co se tyce fotaku
      ETERNITY
      ETERNITY --- ---
      DROOPI: BB Priv. Pekne prezrala boruvka. Sice uznavam, ze je to hodne myma rukama a nezvykem se fotit ve vytazich, ale stejne mam pocit, ze foti hur nez muj stary foun.
      No nic, dal.
      MONOTYPEK
      MONOTYPEK --- ---
      DROOPI: Jakože fake korporátní Blackberry z Aliho?
      DROOPI
      DROOPI --- ---
      ETERNITY: nebyla to spis boruvka nez ostruzina ?
      PALEONTOLOG
      PALEONTOLOG --- ---
      MONOTYPEK: vypadal jsem skoro stejně, ale nikdo mě nefotil. Ja, když viděl ty korporátní a módní prohřešky, já prostě musel! Tak příště postnu sebe, ju
      ETERNITY
      ETERNITY --- ---
      DRAGON: Moje srdcovka byla Motorola Photon, od toho bych se rada odpichla. Nebyt toho, ze jsem se zachovala nevkusne zensky a detinsky a mrskla jim po partnerovi, dodneska fotim lepsi fotky a presto se sve klavesnice nevzdam.
      DRAGON
      DRAGON --- ---
      ETERNITY
      ETERNITY --- ---
      DEB: To by nebyl problem, problem je jaky... Jsem zatizena na tlacitka (to sem ale asi uz nepatri)
      DEB
      DEB --- ---
      ETERNITY: si rekni o tel. ve firme :))))
      NE7RA
      NE7RA --- ---
      hmm - nevyzehlena kosile :)
      ETERNITY
      ETERNITY --- ---
      Tak ja taky korporat. Potrebuju mobil s lepsim fotakem (foceno ostruzinou, coz je skoro jako brambora)

      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam