• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    MIORIEL: Povazuji to za lehky risk, ale na tvem miste bych si to vzala. Moje zkusenost z posledních let je, ze 40% ostatnich je underdresded a já jsem za hvezdu, i kdyz bych tomu mohla dat vic
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    FEFERONIE: misto nam upresni az v po nebo v ut, takze nebudu mit cas se tomu prizpusobovat:-/
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    MIORIEL: pokud s lodickami (telovymi) a psanickem (ve stejne barve) a vycesanymi vlasy, pak za me uplne v pohode.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    MIORIEL: Kde to mate?
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Ahoj, potrebovala bych poradit. Pristi tyden mam v nove praci akci s dress codem black tie optional. Nechci si porizovat uplne dlouhe saty a z tech spolecenskych "pod koleno" mam jen tyhle. Myslite, ze by se daly pouzit na vecer? Je to setkani s partnery v ramci gala veceru.
    K nim telove lidicky a psanicko v jedne z barev satu.

    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Letní sobota ráno

    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    NEI: takový kalhoty jsem nosila, když jsem dělala na operačním sále. Škoda, že se nevědělo že to bude in, mohla jsem tam nějaký šlohnout. Doporučuju vyžehlit.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Bordel v kanclu a kočičky!

    EXAGE
    EXAGE --- ---
    PABLITOS: Dekuju. Meller, nic posh. Jen reminek jsem teda daval jinej.
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    EXAGE: co jsou ty pěkné hodinky zač?
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    EXAGE: slušíš. Moc:)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    JAKE_UP: ja teda urcite ne. ja se totiz narodil na Stvanici a ziju na Vinohradech. Burane :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ANONYMCZE: To sis mě asi musel s někým splést. Já mám na sobě kecky, džíny a triko.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DRAGON: Mentálně stabilní rebel proti dresscodu se smazal.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAKE_UP: sakra, sem to nestih!
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ANONYMCZE: Absolutně nechápu smysl téhle reakce.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ANONYMCZE: porad delas pro tripismenou menazerii v technoparku? ja jen abych si tu tvoji hlasku o praci dal do kontextu...
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Pracuju v korporátu jako údržbář a na dresscode seru!

    Docela mě baví, jak si myslíte, že jste ozajstný hrdinové, když se oblíkáte jako burani.
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    ANONYMCZE: Treba ti to dojde.
    Jinak na IT pohodlny obleceni proc ne
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    no dřív byli buttleři oblečení lépe :)

    ALTOR
    ALTOR --- ---
    ANONYMCZE: Tak vzhledem k tomu kde to fotis mne napadaj dve moznosti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam