• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SHAREEZ: Možná jo. Ale mně ty modré šaty přijdou nějak prázdné, pověsila bych si něco asi na krk místo těch náušnic a dala bych si náramek.
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    SHAREEZ: Plus teda ad ty šperky, nebyl to večerní outfit, naopak denní, protože Vary. Nevyplývá ty šperky už moc?
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    BLONDYNKA: Díky za poznámku. Ad poznámka s prsy, milionkrát jsem tu či v Módním pekle četla, jak jsou velký prsa ve výstřihu vulgární. Asi jsem to napsala blbě, není to můj názor a souhlas s tebou.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: Jo. Mě to vždycky TAK sralo!!!! Plus ženská s velkýma prsama je permanentně nadržená a nemyslí na nic jiného, než jak si je nechat valchovat od všech chlápků okolo.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SHAREEZ: saty mi nic nerikaji, ale mas skvely vlasy :-)
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    MADIETTA: presne! Víla a štetka, nemrava, samice....
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    SHAREEZ: Minus jsem nedala, ale ty šaty mi přijdou velké.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    SHAREEZ: myslim, ze tvoje vetsi vystrAhy jsou naprosto v poradku :-))
    A oboje ty saty jsou hezky
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLONDYNKA: pche, ve středověku mohly být výstřihy náhodou i dost odvážné, včetně spadlých ramenou :)


    Ale bohužel JE fakt, že převládající diskurs ženy s velkýma prsama sexualizuje mnohem víc než ženy s malýma, tudíž žena s malýma je víla a žena s velkýma je samice. Když si obří výstřih vezme Čvančarová, zdrbe ji celý bulvár a celý nyx, jak je vulgární.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BLONDYNKA: Ne, zeny s velkymi prsy pry rolaky nosit nemaji, maji nosit zasadne Veckove vystrihy. Meh.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SHAREEZ: Mně to přijde OK, jen bych volila jinak šperky - dražší a dramatičtější. Bílé šaty jsou OK až na ten prsten.

    neporozuměla jsem textu "mám malý prsa, tak mi připadá v pořádku nosit větší výstřihy" - stále ještě jsme ve středověku, kde žena s většíma prsama si má obléct rolák, jinak je nemrava/běhna/nevkusná, nebo jak je to myšleno?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SHAREEZ: Na mě ty kozy nejsou moc, to zas naopak.
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    MADIETTA: Opravdu moc děkuju. Já vždycky s fotkami sebe bojuju, takže tohle pro moje sebevědomí něco znamená:)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SHAREEZ: mně to přijde super obojí, a hrozně se mi líbí barva vlasů i účes.
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    Ještě jedna varská :) Taky to bylo v reálu jemnější. Mám malý prsa, tak mi připadá v pořádku nosit větší výstrahy, ale kritiku samozřejmě beru a chápu, že je toho na někoho moc:)

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MOODYCAT: Kde?
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    MOODYCAT: Plus já nejsem fotogenickej člověk, v reálu to bylo lepší:)
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    MOODYCAT: Hezkej kompliment, díky :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SHAREEZ: Celý to na mě trochu působí jako Helen Mirren s kozama.
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    SHAREEZ: Docela bych ocenila kritiku narovinu místo mínusek, opravdu mě to zajímá, děkuju :)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: tjo, to jsou nohy!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam