• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    AETHER
    AETHER --- ---
    ETERNITY: jen sluchátka:D

    KOCHANSKA_CH: oujé:) na druhou stranu... já stůl neukázala :D
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    AETHER: Oh, to je barvicka! Mas cepecek?:)
    AETHER
    AETHER --- ---
    V práci mi dnes říkají červená karkulka:D

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    AMANT
    AMANT --- ---
    NEI: me se to libi, ale ja jsem nezil v australii, takze muj nazor nic neznamena.
    DEB
    DEB --- ---
    NEI: ala stara/mlada
    saty samostatně pekny, uplne zabite tim svetrem (chapu rano mohla byt zima)
    silonky divny barvy nebo hodne divny svetlo ve vytahu?? a boty uplny nestesti
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEI: ty jo, tipoval sem ze budou rovny, ne vecko, ale i tak pekny, dik
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEI: wow, ty saty jsou bozi, jak to vypada za tvym mobilem? to si docela nesikovne schovala. (ted to nemyslim ve stylu Navary, ale zajima me jak jsou sity).
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    MADIETTA: Sedí dobře na klasickou velikost, já mám úzkou nohu a vysoký nárt..a mám úzkou verzi...jsou pěkné, co sis vybrala!
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Omluva za preklepy.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    MADIETTA: Ja mam obvykle. Pantofle, sandaly a ty co ma Martina se mi asi po patnacti letech rozpadly. Berusky, pochopitelne. Pantofle jaou malinko vetsi, ale nosim je na doma a hodi se, kdyz se vejdou tlusty ponozky. Zvytek sedel normalne.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Právě jsem si objednala metalické a máte to na svědomí. :D
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    MADIETTA: a inak pantofle birkenstock (arizona) su tie najlepsie boty co mam. Mam nohu s padnutou klenbou, vel. 40, siroku, opucha a v lete kludne aj o pol cisla. A nielenze su to najpohodlnejsie co mam, este si v nich pripadam aj cool lebo vsetci hipstry nosia birkenstocky, hec :D

    Len maju korkovu podrazku, tak si potrebujem kupit cork sealer, on sa korok rad droli.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MADIETTA: stejné a josu strašně široké. plavu v nich a nenosila bych je někde, kde potřebuju stabilitu. mám je jen v kanclu, žádný schody,nejdál na záchod.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Dík!
    DEB
    DEB --- ---
    MADIETTA: svoji velikost
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MADIETTA: Mam svoji velikost
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MARINNE: já uvažuju o pantoflích, předevčírem se mi rozlomila podrážka u mých oblíbených domácích ortoplus a ty se musejí objednávat o číslo větší, tak nevím, jestli je to u pantoflí standard, nebo jenom jejich specifikum.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    MADIETTA: ja mam dvoje sandaly a mam o cislo mensie
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MAR_TINA: musí se birkenstocky objednávat o číslo větší, nebo můžu obvyklé? :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    MIORIEL: jsou chvíle, kdy si říkám, že je dobře, že pracuju sám a takovejhlech věci se neucastnim :-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam