• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    1KA
    1KA --- ---
    VINCENT_BU: jů, tam mám kořeny :-)
    VINCENT_BU
    VINCENT_BU --- ---
    1KA: pro mne ty šaty dokonale pasují k tvým "genetickým" rysům (tvář, vlasy, postava). Gruzínka, Arménka, kavkazská kultura.
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    Kdyc clovek chce bavlnenou plisovanou sukni, musi do skrine po babicce. Kdybyste mely nahodou typ, kde je taky maji, budu vdecna. Lnenej top k ni je po mamce ze 70tek.

    1KA
    1KA --- ---
    1KA: děkuji. Není to právě vůbec můj styl,ale očividně začne být :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GRACIIJKA: jsou moc dětinský na cokoli.
    DEB
    DEB --- ---
    GRACIIJKA: to nemyslis vazne ze ne
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    1KA: parada, vsechno. Moc slusi.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    1KA: Tak ty jsou super! :) na mě postavě by vypadaly komicky, ale tobe moc sluší :)
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    GRACIIJKA: Tohle tak na pyzamovou party.. sry
    1KA
    1KA --- ---
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    ALTOR: ve skutečnosti je to fuchsiová. Mně se barvy líbí :-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    CMLKA: Já hlavně myslím, že delka sukně není podstatná, spíš záleží na celkovém stylu.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    BLONDYNKA: super, tuhle jsme zrovna v kanclu diskutovali vhodnost kratkych sukni po 40, tak ja myslim, ze jako netreba se tim nejak trapit, kdyz se v tom clovek citi dobre
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---

    MADIETTA: kapsička :-D
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: jsem se teda převlíkla, no.

    ALTOR
    ALTOR --- ---
    BLONDYNKA: Jako predchozi saty skvely, tyhle za mne taky ne. Strih je mozna danej uhlem fotky.. ale ta kombinace zeleny a cerveny za mne fakt ne
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLONDYNKA: nevím, prostě nepůsobí moc šmrncovně, ta kapsička mě vysloveně irituje, promiň :D
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Ale no tak jo, co se člověk nedozví, chm.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    BLONDYNKA: hmm, mi v techhle pripominas pani, co u nas chodi vybirat popelaky;)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: Co se ti na nich nezdá? Jsou to dlouhé splývavé šaty v zásadě do A, imho na tom není co zkazit :-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLONDYNKA: možná je to tím úhlem, ale tyhle šaty pro tebe teda nedělají vůbec nic dobrýho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam