• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    ANIT
    ANIT --- ---
    MADIETTA: tak v jistém pojetí smyslu slova ano: ne potisky, ne volany, ne výrazne ozdoby.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ANIT: jednoduché barvy a nadčasové věci ≠ minimalismus.
    ANIT
    ANIT --- ---
    MART1NKA: velka pravda, upravovat si veci z konfekce je taky dobry tip
    ANIT
    ANIT --- ---
    MADIETTA: ja jsem zas zastance toho, ze by minimalismus slusel vsem. nemusi to byt architektonicke strihy, ale jednoduche barvy a nadcasove veci. myslim, ze to vypada mnohem lepe nez to co v cr vidim okolo sebe denne: potisky a tricka s obrazky, dziny s vysisovanim, barevne puncochace a dalsi veci, ktere muze slusive nosit jen nekdo, kdo plne ovlada modni zakonitosti.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ANIT: Tojo, ale ona má tu délku upravenú na svoju výšku. Konfekci tohoto štýlu by ťahala po zemi.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: přijde mi, že ten minimalismus vyžaduje jednak určitý typ postavy, a jednak se musí umět nosit, vyžaduje ženu, která vyzařuje nějakou přirozenou eleganci a ladnost, nebo jak to popsat (ta výška a štíhlost se s tím pochopitelně dost pojí).
    ANIT
    ANIT --- ---
    I kdyz, otazka je vzdy jak se to uchopi. Mira Duma ma neco malo pres 150 cm a vypada v tom skvele.





    ANIT
    ANIT --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: souhlasim. tento styl nejlepe vypada na vysokych stihlych zenach jako je geisha
    ANIT
    ANIT --- ---
    GEISHA: nekteri na nyxu o minimalistickym modnim stylu a oversize ani navzdory roku 2019 jeste neslyseli.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LUCKYSWEETY: Beztrestne se moct nacpat na obede je taky k nezaplaceni.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GEISHA: Pockej, jeste nedoslo na “a kde je usmev?” :)!
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    Já tyhle “spacaky” miluju. Pohodlí nade vse. Co je komu do toho, jakou mám postavu ,))
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VINCENT_BU: podle produktového obrázku je to nepatrně se rozšiřující pytel. Ale teda musím říct, že jako vždycky i ten pytel vypadá na reálném člověku líp než na produktových fotkách. Nevím, jak to v tom COSu dělají, to už je skoro umění toto.
    VINCENT_BU
    VINCENT_BU --- ---
    ACIDQA: jestli drží pouze na klíčních kostech a při pohybu vlají do stran neforemně od ramenou dolů, jak se zdá z fotky, tak se opravdu příliš neliší od univerzálního pytle. jsou-li těhotenské, tak OK. nebo fotka zkresluje a přiléhají víc, než se zdá, ale neřekl bych.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    NEI: jako aby zabila ty šaty?
    ANEZAK397
    ANEZAK397 --- ---
    Dnes jsem oslavenkyně

    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    LUCKYSWEETY: ne, narozdil od jinejch zabek jsou tyhle udelany naprosto skvele a skoro o ty tycce nevim
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    KOCHANSKA_CH: To mezi prstama mate plastový? Vas to nebolí?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    JAJITA: The same here :-D
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    KOCHANSKA_CH: jj, mám patery sandále a nosím furt jen tyhle :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam