• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    VINCENT_BU
    VINCENT_BU --- ---
    ACIDQA: já tu reakci prostě nechápu. co s tím má co dělat klíčenka do heartbreak hotelu? :) že jsem s tebou nevyprovokovaně polemizoval? to stačí říct normálně, žádný problém.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    ETERNITY: Ale jo, existují :-) Ale birkenstock jsou tak nějak defaultně strašidelné, škoda.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Dyt je kazda jina... ty hnedy jsou hrozne humpolacky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ETERNITY: vsak v poradku, soudruzko, jen vyvazuji tvou negaci, mne se zas libej :) a mozna je to, priznavam, tim, ze ma Kochanska fakt pekny nozky :)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    DRAGON: Vec vkusu kazdyho soudruha, podle me pekne damske flipflopy neexistuji:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ETERNITY: jestli myslis ty boty Kochansky, tak naopak, jedny z mala peknejch damskejch "flipflopu"
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Ty jsou fakt hnuuuuusnyyyy:) (Ale nejsou hnusny zensky, co v tom chodi, nikoho neodsuzuju a pro pohodli po meste je to urcite v poradku)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Škoda, že tyhle pantofle jsou tak strašně a zoufale hnusné :-(
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ILLUZE: Škoda.
    GUDRUN: Tyhle nejsou celokožené, ale taky úplně pohodlé a vydrží.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOCHANSKA_CH: od minulého týdne tu držím smutek nad https://www.eobuv.cz/sandaly-dr-brinkmann-710785-schwarz-1.html - akorát, že já je měla celé v černé, a když jsem si je kupovala, velmi jsem zvažovala i ty červené - neuvěřitelně pohodlné, navíc nositelné fakt ke všemu
    povedlo se mi nějak jednu zlomit pod šlapkou :(( plus se začala odlepovat pata

    s tím stříbrným páskem mi přijdou jak pěst na oko :-/ a žádné podobné ne a ne najít :(

    příště na to peču a držím se svého - v čem se cítím pohodlně a sedí mi to vzhledem, dál to budu kupovat v min. 2-3 kusech
    DEB
    DEB --- ---
    GEISHA: ja uz je mam skoro 4 roky, nosim doma v lete ven kolikrat i do vody.. samozřejmostí je osetreni kuze ale jsou furt jak novy
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    GUDRUN: birkenstock exquisite
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    GEISHA: ony jsou i celokožené? já našla jen kožená stélka a koženkový svršek a to jsem nechtěla...
    JONY
    JONY --- ---
    Já bych si dovolil takovou radikální myšlenku, že to když někdo někomu dá za fotku vohozu mínusek nebo napíše, že se mu to nelíbí, ještě nutně nemusí automaticky znamenat, že dotyčný/á v tom vypadá jako blbec nebo že je to špatné. Prostě to jen může znamenat rozdílný vkus. Ale nejsem si jistý, kolik pokročilých užvatelů Nyxu může tenhle přístup akceptovat...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    ANIT: vyznít klidně s řečmi jako "vypadá to rozhodně lépe, než co jsem viděla na tobě", "lidé v ČR mají jiné preference než já", "to může nosit jen někdo, kdo plně ovládá módní zákonitosti" a tak podobně. Hm.

    Řekla bych k tomu zhruba toto: Hadry jsou způsob, jak lze na první pohled a jasně ukázat či naopak zakrýt a) postavu a b) svou osobnost a názor. To je krom funkce termoizolační jediné, co je zajímavé a proč je vůbec nějak řešit. Všechno ostatní je balast a kecy. Lidi, kteří podléhají módě tak moc, že chtějí všechny obléct do jedné uniformy a kteří mají dojem, že jejich pojetí vzhledu je to nejlepší, jsou jednak hloupí a jednak sami postrádají osobnost. Deformace modnim průmyslem je sice smutná a můžeme s tebou soucítit, ale to je asi tak všechno.
    Osobně raději uvidím na lidech okolo sebe kočičky a lebky z kamínků, než odpudivost stádní uniformy, i kdyby to byla zrovna nejvíc in uniforma na světě. Nesnáším tupé následování trendů a vydávání absence vlastního vkusu za nějaký styl.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    MADIETTA: kuří oko :)
    v žaludku mi neležíš, fakt ne, tebou přeložené knížky mám ve veliké oblibě ;)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    JAJITA: koukám, že ti opravdu ležím v žaludku. Nechceš si vzít živočišné uhlí, prý to pomáhá.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    MADIETTA: od arbitra veškerého vkusu to snad i unesu :P
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    JAJITA: nedáš pokoj, tak ho máš :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam