• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    BLONDYNKA: A musím konstatovat, že jsou ještě pohodlnější než Birky.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KOCHANSKA_CH: ty mně nepřijdou špatný.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Já mám tolik párů hnusobot, že bych mohla uspořádat vernisáž. Například hojně nosím obuv Dr. Martens a tohle jsou jejich letní bačkory.

    DEB
    DEB --- ---
    MICHELLEDANIELS: ocividne to mas dokonale zmaknuty, se pochlub :))))
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Nekrmte to.
    DEB
    DEB --- ---
    MICHELLEDANIELS: a kolik vohozu si sem nahodila ty nadhero :)))
    DEB
    DEB --- ---
    pantofle do prace

    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Jakoze prudit a misto sebereflexe se ohanet ignorem neni diskuse, bejby. Clovek ma byt pripraveny na oponenta a ne ho prosit o ignora. To je zbabely. Myslim, ze casem dojde kazdemu obdobnemu id, ze nevidet pul diskuse je... zvlastni...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    To slunko dneska peče, co? Nějak se vám zavařily hlavy :-D

    Odpo vohoz

    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    FEFERONIE: jakože nesmí tolik diksutovat, pač není na nyxu zasloužilá umělkyně jako ty?
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    Jeste ze chodim cely rok v teniskach ( ne v jednech) a nemusim tohle resit...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Tak jo, tak jo, uplne citim v kostech, ze za chvili skutecne prijde rada na “a kde je ten usmev?”, “a co ta cigareta?” a “zeny by mely mit dlouhe vlasy.”
    Pojdte do toho!
    JONY
    JONY --- ---
    MICHELLEDANIELS: existuje něco jako sociální inteligence, která zafunguje v situaci, když vlezeš někam, kde dle reakcí na tebe nikdo není zvědavý, tak buď své kydy omezíš nebo prostě jdeš o auditko vedle, kde bude tvému naturelu bližší společnost...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GEISHA: dnes je to prej dle nálady, možná na ni pěkné/-ě hnusné sandály mají vliv :)
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    MICHELLEDANIELS: Toxicka novicka poucuje o ignoru. Miluju nyx.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: ne já jsem taková jednodušší, mně to stačí
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: taky myslim, ze uz je to nuda, hadat se kvuli hnusnym pantoflim.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: tak to je tvůj problém, že to zredukuješ takto. já jsem tu dlouho nebyla, tak prostě koukám, co se tu urodilo. ale klidně si to tu zavři, když máš zámek a klíč. nebo to (chytře) vše smaž
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: zarígrovat a fertig :P hlavně nediskutovat!!!
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Jen technická - existují ještě varianty mezi birkenhrůzama a Jimmy Choo střevíčkama. Dají se nosit krásné páskové sandálky s malým podpatkem i bez, existují i pěkné baleriny (ne za tři sta ve slevě, ovšem) a jsou i pěkné kožené flip flops. Birkenstocky a tenhle styl je imho velestrašný, ale obecně všechny pantoflíčky hrozné nejsou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam