• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    NOIK
    NOIK --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: tovíšžejo a ještě mi někdo zkritizuje můj sofistikovaný outfit a pak budu muset dělat uraženýho:(
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    NOIK: ukaž svý oblešení
    NOIK
    NOIK --- ---
    tohle je vážně geniální slepičinec, book!
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Budem trpet, pa
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    PROMETHEA: podekujte Saraj a jeji neomalenosti, ve ktery zdatne dal pokracuje. Fakt to sem podruhy davat nebudu, abych poslouchala nejapny komentare.
    Dovolila jsem si poprvy poridit japonsky kimono a budu v tom pokracovat dal, ale fotku sem uz nikdy nedam, protoze na tyhle komenty fakt nejsem zvedava. Cau
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    GRANTORINO: Ok, tak to uz chapu. Nejdriv jsem to pochopila jakoze s dcerou ladite k sobe.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    Buď bych chtěla vidět fotku, která je předmětem sváru, nebo nemuset číst komentáře ke smazané fotce..děkuji
    MANCA1
    MANCA1 --- ---
    GEISHA:
    No a pak že jsou lacláče hrůza! perfektní sladění:-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    QWITI: tu majitelka smazala uz vcera:)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GRANTORINO: bezva, takze umis reagovat i jako nehystericka megera, congrats.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SARAJ: bezva, takze umis reagovat slusne bez ustepacnych poznamek a k veci. S takhel podanym komentarem nemam problem.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    TORUVIEL: oukej, na slusne polozenou otazku nemam problem odpovedet.

    K ruzovomodry yukate s kytkama , ruzovym obi a modrou snurkou byly ve stejnym barevnym odstinu zabky, bryle, nausnice s kytkama a rtenka plus jako doplnek cervena kabelka. One combination.
    A dcera jela v cervenobilych satech a cervenych brylich. Second combination. Ja vidim dva outfity, ktery jsou prima vyladeny s jednym spolecnym prvkam cervenou kabelkou.

    Saraj zrejme vidi idealni prilezitost k rejpani.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GRANTORINO: :D stekej si na svoje blizke. Ja jsem se jen zeptala, v cem jste s dcerou sladene - tvoje odpoved byla, ze jste sladene kazda sama za sebe. Ok. Pokud nedokazes rozlisit - jezismarja, vypadate naprosto pekelne ( coz jsem nerekla, dcerce to moc sluselo, na tvoji japonskou kreakci mam nazor zcela jinde - kroje na tancovani ti slusi o dost vic), tak mas asi fakt trosku problem. Ale ja to nejsem.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    GRANTORINO: Promin ale mozna si to moc beres? Ja teda na te fotce taky moc nevidela, v cem ty saty ladi. Byly to dvoje uplne odlisne saty proste (akorat snad ze na obou byly nejake kytky, ale jine barvy). Tak vysvetli, v cem to jako ladilo?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SARAJ: Ty se uklidni laskave.
    FEFERONIE: hm, mozna kdyby tu hned nezacla rejpat s podporpu dalsich, tak bych nereagovala nakvasene. Nevim, co to s vama lidi je. Chovate se hnusne, a pak se divite reakci.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    FEFERONIE: a to jeste nezacal skolni rok:D
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    GRANTORINO: Mas v hlave fakt divny veci
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FEFERONIE: Se smej klidne.... Zjevne dalsi rejpal. Jen dokazujes presne, co pisu.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FEFERONIE: protoze me to fakt pripada uplne chronicky dusevne nemocny od mistnich idecek. Das sem fotku, ne neni to z casopisu, ale hned se objevi stupidni komentar, ktery je uz z nastaveni negativni. Jelikoz je to temer pravidlo, tak uz je zbytecny cokoliv argumentovat nebo se poustet do dalsich debat.. Samozrejme, ze to byla kritika. Kdo ji tam nevidi, tak asi nerozumi psanemu textu.
    Co je na tomhle neutralniho? "Eh, jakoze v cem to ladi?" to je normalne jasne rejpavej komentar jako noha. Neobhajis nijak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam