• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AMANT: není to pokaždý zas takový diskomfort, ale dnešní holky preferují osvobození před být potenc. sex. objekt. smůla
    BETA_BOB
    BETA_BOB --- ---
    AMANT:
    Glády :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    AMANT: 40letej kořen může mít pohodlí, ale mladá holka musí mít diskomfort, aby se 40letej kořen mohl kochat? Nebo jaks to myslel?
    AMANT
    AMANT --- ---
    CYBORCA: ja budu drzej, pardon. krasne kvetes a jeste dlouho budes, ale bejby, osoba nekonci koleny. ja taky uprednostnuju pohodli, ale ja sem 40 letej koren, zkus tem tapickam taky doprat nakou paradu za cenu par hodin diskomfortu..ale posledni slovo mas samo ty, to je jasny:)
    LUSCHIWA
    LUSCHIWA --- ---
    GENEVIEVE: Collectif má super šaty, ale poslední dobou se zhoršil výběr materiálu a i šití :(... Jinak co jsem koukala do šatníku, tak nemám ani jedny z těch X ks bez kapes :)
    DEB
    DEB --- ---
    VALENTINA: koupeno samostatně, Perth Western Australia, ale drive jsem si podobny prsten nechala vyrobit u zlatnika, nemel teda rolnicku jako tyhle dve koule
    GLOBALISTA: ale jo
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    DEB: Zatim to nemam v planu. :)))
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    DEB: mně se moc líbí ty šperky, odkud?
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    DEB: Jak se mi tvoje výtvory většinou líbí, tak tento střih trička k této sukni vážně nee...
    DEB
    DEB --- ---
    CYBORCA: pokud se nebudes ohybat :)))
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Jdu na vecu, do takove lepsi restaurace, je ta delka ok?


    DEB
    DEB --- ---
    basic

    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Svatby pokracuji

    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    GIO: Skvely!
    GIO
    GIO --- ---
    AIJA
    AIJA --- ---
    GEISHA:
    A zrovna černá se uhlídat nedá. Různé materiály chytají černou barvu různě. Stačí na to polarizační brýle. Kdysi jsem viděla slečnu v pleteném svetru a přes ty brýle měla kusy svetru do červena, do hněda a černé. V půli zad zřejmě měnila přadeno, fakt blbý. Jo, a černý kabát s narezlými rukávy taky patří k mým oblíbeným objevům:-)
    TESSS
    TESSS --- ---
    EFFKA: nedik, doufam, ze na tenhle obchod zapomenu. Jinak mi hrozí exekuce :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GENEVIEVE: Tohle je pro me synonymum pekla.
    Jedine jestli to bylo na nejakou specializovanou akci.
    AIJA
    AIJA --- ---
    GENEVIEVE:
    Konečně šaty s pasem v pase:-)
    Moc hezký. Kapsy jsou super.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NEI: šiš děkuju :)
    GIO
    GIO --- ---
    GEISHA: ty moje bile je maji taky.) vzdy prijemne prekvapeni!
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MANCA1: Collectif :-)
    MANCA1
    MANCA1 --- ---
    GENEVIEVE:
    Šaty se mi líbí moc. Odkud jsou?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam