• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    GIO
    GIO --- ---
    DRAGON: nenosím, viděla. Co to znamená ..?)
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    BAARKA: ja teda skoly nemam, ale opravdu se ted za barefoot vydavaji i cvicky s klasickou podrazkou? Imho to ze bota nema zvyseny podpatek jeste neznamena, ze je ta barefood... a btw, jak uz tu zaznelo, barefoot je bota na mekky povrch a ne do mesta.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    DRAGON: a crossfit, crossfit děláš?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MAR_TINA: to víš že jo. A taky nosím barefooty a neviděl sem Game of Thrones. meh
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VALENTINA: Tlustá holka v tom bude imho vypadat blbě, ale co, na výběr je dost:)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    DRAGON: jsi vegan?
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    GEISHA: jako mně se to líbí, ale může si to dovolit někdo, kdo není hubenej a vysokej?
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    lodičky patří do postele..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MAR_TINA: tak dobře noze lodičky rozhodně nedělají, to jako sorry, rovnání palců zdravotníma botama, bolavý nárt, kolikrát já už to u slečen zažil. Ale jasně, ať si každý nosí, co chce.
    DEB
    DEB --- ---
    BAARKA: porad hnusny
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: záleží na konkrétním člověku, ale ano, jen málo lidí umí hezky chodit. Mno a s tím úzce souvisí, že na tvrdém městském povrchu je chůze naboso úplná blbost, naopak je to škodlivé. A o to méně elegantní to taky bude :-)
    CHANNAH
    CHANNAH --- ---
    BAARKA: kde se daj koupit? To chci!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Barefooty klidně. Ale vysvětlovat lidem na potkání, že lodičky jsou špatně? Nene.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLONDYNKA: tak ale to je princip barefootů, žejo. Že s nima člověk chodí, jako by byl bos. A co si budeme povídat, chůze naboso není to nejelegantnější, co se dá zahlídnout.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    BAARKA: zepředu ok, zezadu moc špatně. Sice to nejsou žabí prsty, ale kachní chůze s tím bude zaručena. Lodičky budou vždycky úplně jiná třída.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    BAARKA: ty jsou super!
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    Ok..jsou i princeznovsky Barefoot..chtěla jsem jen ilustrovat že ne vždy o žabí prsty..(jinak za mě lepší a hezci cvičky než lodičky..no, ale.kazdy to má jinak)
    .

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GEISHA: Celej COS koncept robotickyho stylu bez vlastniho nazoru jde mimo me no :)..je to jak pro lidi kteri zijou na marsu v nejaky bunce a maj ve skrinich pet sad stejnyho obleceni..Ted sem v tom videl na prazskem fashion weeku i par kluku a vzdycky me to rozesmalo.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    GEISHA: jsou to stejny saty? Na tobe 1000x lepsi!
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    GEISHA: No preci do pasu, abys podtrhla siluetu, neeee? :-P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam