• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    GIO
    GIO --- ---
    Nízký tlak, je mi zima, miluju vedro. Tož tak.
    A stejně jako DEB a kajina nesnáším zapnuté svrsky, bomba.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    VON_GILOTINE: Same here, 80/50 a absolutne nesnasim vedro a poceni, takze je mi radsi zima, nez abych se pekla.
    U nas v nemocnici jsme si jiz nekolikrat stezovali na to, ze je na houby tam mit pres tricet stupnu od kvetna do zari, ze to pece nas i ty uskladneny leky, tak lekarna dostala klimosku a my hovno.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: Taky nejseš tlustá.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    GEISHA: fakyn stitna zlaza, tak tou to je, a ja leta myslel, ze ji maji jen zeny. fak my pot
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MADIETTA: ježiš to je boží! :-D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MADIETTA: ma byt vdecny ze te mohl zahrivat. nezdvoraci
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GENEVIEVE: jeden můj bývalý mi láskyplně přezdíval "Flipper", protože když jsem se o něj v noci nějak otřela, bylo to prý jako, kdyby o něj zavadila studená delfíní ploutev.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    my jsme s mužem zhodnotili, že jsme pro sebe stvořený,protože mě je klendra a jemu horko, takže já se o něj zahřívám a on o mě chladí... win win :-) (a ano, nastává ta neblahá doba, kdy jsem zmrzlá jak preclík až do května)...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MORGAIN: mam nizky tlak a stejne je mi skoro vsude vedro. takze bohuzel. sazim mnohem spise na tu hypotezu o nedoprokrvenosti koncetin atp, kde ten tlak asi muze prihravat roli. u vetsiny holek s celomladistvym odporem k pohybu se to vysvetluje lehce, ale obcas to fakt nedava smysl.
    coz pripomina ze jsem ted potkal devce co ma nizkej tlak, nijak moc nesportovalo nikdy a v tomhle pocasi je ji tak na podkolenky a kratasky akorat.
    fakyn se v tom vyznat nejde
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MORGAIN: Ano, můj standard je 90/50.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    MADIETTA: Já též. Máš spíše nízký tlak? Já jo a moje teorie je, že to souvisí mnohem spíš s tím.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    DEB: tak spíš to asi bylo tím, že to byli chlapi, obvykle jsou horkokrevnější než ženy.
    DEB
    DEB --- ---
    MADIETTA: tohle byly dvestekilovy ridici nakladaku :))))
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLONDYNKA: DEB: to je pověra, že je tlustým lidem furt vedro. Já jsem zimomřivá jak blázen. :(
    EULE
    EULE --- ---
    AIJA: já si šla přes oběd koupit šálu :)
    bank-cheque
    https://m.promod.cz/produkt#!/zena/oversize-sala-fuchsiova-R3290160844.html



    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    AIJA: no, včera jsem to podcenila, měla jsem sukni a bez punčocháčů jsem na kole cestou do práce málem zemřela zimou. Dneska jsem si vzala vestičku (ideální, tolik se nezpotím cestou do kopce) a lepší, ale fakt přišla velká klendra...
    AIJA
    AIJA --- ---
    MAR_TINA:
    Taky jsem si rozmrzávala cestou na oběd. Teď odpoledne se to zdá být lepší, už mám navíc jen jeden tlustý svetr:-)
    DEB
    DEB --- ---
    BLONDYNKA: nojo, lide jsou ruzni :)
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    ETERNITY: no doslo mi az zpetne, ze to zrcadlo je fail na cteni as much as my brain is :D
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    HANZILLA:
    tahW?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam