• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    ARALIKA
    ARALIKA --- ---
    LORAIN: Byla jsem dvakrát a neměla jsem nikdy velkou večerní. Měla jsem takové honosnější koktejlky a nebyl problém. Velkou večerní mělo pár Italek, ale bylo to spíše vyjímečné.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    LORAIN: kaisera maji bezne v salamanderu, videno par dni zpet na arkadach
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    LORAIN: kolega z práce tam byl teď v létě. Myslím že říkal, že měli jaksi "normální" oblečení do divadla (představuju si on sako a jeho žena slavnostní šaty) a museli vstoupit bočním vchodem, nicméně nebyl to problém, jakože asi nebyli vyjimka. Hlavním vchodem mohli zřejmě jenom ti s velkou večerní. Jestli to nespěchá, můžu se ho zeptat podrobněji, ale až příští tyden
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    Chystám se do La Scaly. Těším se převelice a malovala jsem si, jak si to užiju včetně šatů, botů, doplňků atd. Ale letenky jsem kupovala dřív než vstupenky a na těch jsem hodně šetřila, tak mám velmi omezený objem i váhu zavazadel. Je třeba velká večerní nebo by to mohlo jít i v něčem jako jsou malé černé?

    A je v Praze ještě kamenný obchod, kde prodávají boty Peter Kaiser?
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ANGIOLETTO: Určite ano. Skús Ecover, je aspoň prírodná.
    GIO
    GIO --- ---
    včera. pršelo.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    AIJA
    AIJA --- ---
    ANGIOLETTO:
    Díky, podívám se po nich.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    AIJA: jakykoliv raw denim s kodem barvy, kde jsou minimalne dve nuly.
    AIJA
    AIJA --- ---
    ANGIOLETTO:
    Který Levisky to jsou? Docela marně sháním už delší dobu džíny bez elastanů a podobných zvěrstev.
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    ANGIOLETTO: džíny bez elastanu jsou na mně tvrdý vždycky po vyprání, stačí jedno vynesení a trochu se poddají, pak to chvíli jde, ale vypráním zase ztvrdnou. A tak pořád dokola...
    DEB
    DEB --- ---
    ANGIOLETTO: proste je nos, je to kvalitní denim proto je to tvrdy, nosenim to povoli
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ANGIOLETTO: Sežeň holku podobných rozměrů, co ti něco dluží a nech ji je chvíli nosit :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ANGIOLETTO: Ony nosením povolia. Aviváž asi nepoužívaš, čo?
    KLEER
    KLEER --- ---
    obycejnej vohoz do strytu :)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAR_TINA: dnes přišlo. Za 10 minut stoupla teplota o 2 stupně. Sundavám teplé ponožky.

    A ta hranice 15. stupňů, při které nám začínaly na gymplu uhelné prázdniny, byla naprosto trefná. Ve 14,5 st. se pracovat nedalo, v 16. st. v mikině a ponožkách v pohodě.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MOODYCAT: Hot!
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    MOODYCAT: v těch blond vlasech jsi fakt krásná, sekne ti to ;)
    EULE
    EULE --- ---
    Casual friday v perovce tedy :)

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EULE: je nás tu víc, z Palerma :)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Jsou krasne ty zivotni jistoty, ze se zacnem bavit kazdy rok o tom samym, ale nechcete uz hodit nejakou tu fotku?:)
    EULE
    EULE --- ---
    Ja dneska za italku v perovce :))
    AIJA
    AIJA --- ---
    Ráno jsem vytáhla falušák. Byly tři stupně...
    Mám radši teplo a plížící se zimu a tmu už cejtím v kloubech:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam