• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    CHEVALIER: co je spatnyho na rybi kosti?
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    HANZILLA: ..ten vzor na tom saku... tak teď Te nepustěj do Izraele...
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    ZAREK: ja jsem muz mnoha tvari priteli.
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    HANZILLA: ty ses chirurg v tom reznickym saku? :D
    QIWAS
    QIWAS --- ---
    HANZILLA: Až na ten chlup mám stejné, ale za 120,- ://
    TESSS
    TESSS --- ---
    Co je to zas za debatu? Kdyz mi chlap nebo i zena rekne slusi vam to, mate pekny saty, boty, cokoliv. Rozhodne se neurazim, kdyz mi rekne, jses sukezni, zdrham
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    posledni den na oddeleni, rekl jsem si ze v saku ze sekace za 20,- , bezpecnostnich brylych z predchozi firmy, si zahraju na reditele dopravniho podniku mesta Tovéř

    GIO
    GIO --- ---
    ARALIKA: koktejlky do opery tohoto kalibru? nee
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    jak kdysi rekl jeden moudry muz "na nyx nechodim, to je pro chytry" - ironicky, protoze co diskuze to vsehoznalec nebo nekdo komu se nelibi neco co rekne jinej. a hlavne resitele problemu cizich lidi.

    @1Ka, vypadas dobre, jeslti te urazilo pojmenovani od PRDELOID, prosim napis to ty, myslim ze ostatnim damam a panum je po tom kulovy, dokud dotycna (v tomto pripade ty, neda najevo nelibost)
    - nektere damy to proste takhle taky rady slysi

    @prdeloid, mene vulgarismu verejne please, ukazuje to jen na tvoje krupanstvi, byt to je lichotka (jsem stejnej)

    starejme se vic o sve, nebudme na sebe hrubi a pojdme postovat dale fotky co na sobe mame.
    1KA
    1KA --- ---
    dobrý, příště půjdu radši v teplákách :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PRDELOID: připomínáš mi známýho, kterej jednou vyprávěl, že měl chuť jedný krávě fláknout, protože ho poslala do prdele potom, co jí řekl v metru, že je fakt šukézní. "Zasraná píča, člověk jí chce zlepšit den a ona tě ještě pošle do prdele." To bylo naposled, co sem ho viděl :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MAR_TINA: to jistě pochází ze známého "very fuckable".
    ARALIKA
    ARALIKA --- ---
    LORAIN: Byla jsem dvakrát a neměla jsem nikdy velkou večerní. Měla jsem takové honosnější koktejlky a nebyl problém. Velkou večerní mělo pár Italek, ale bylo to spíše vyjímečné.
    TESSS
    TESSS --- ---
    MAR_TINA: ty mam taky ;)))
    SITH
    SITH --- ---
    N_I
    N_I --- ---
    MAR_TINA: pardon za tezke OT, ale jev to je bezny a ocenil sem nedavno lehkou aktivitu par klubu napr. pri rozeznani sexualniho obtezovani a podobnych ble narazek, kdy mi prijde fajn trenovat lidi ve svym podniku byli schopny rozeznat podobny tendence. Nedavno na jednu kamosku uplne dementne dotirali dva priopili hosi a jeste si mysleli ze ji nejak lichotej, jak sou uzasny, jak sou nejak tyvole uplne skvely ze by je prece nidko nemohl odmitnout... obsluha super zereagovala a pany upozrnila na to ze jsou uplny kokoti...at jdou radeji do jinyho podniku...ano harasi nam..casto nam harasi..ale pohled je to prisernej....

    ukazuje to na ubohost naseho klanu....a cloveku je nejak tak stydno...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MAR_TINA: Neříkej, že bys nebyla úžasně vděčna za projev ochoty tě oprcat od takového znalce :-D
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Jen tak z legrace k té uvadající růži - pán je takový důsledný :-D

    PRDELOID --- 16:57:47 9.5.2019(+4)
    vohoz na dnesek
    BLONDYNKA: solidní cougar

    PRDELOID --- 15:52:30 13.4.20163 odpovědi(+3)
    Zralé ženy - Hot Moms, Sexetary, M.I.L.F!
    BLONDYNKA:
    funguje to seznamovani s milfkama na pískovišti jako s pejskama? "..to máte ale hezký dítě, jak se jmenuje, můžu si ho pohladit?"

    jinak nehty boží, pantoflíčky šmrncovní

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Hlavně výraz prcatelná aspol. tak nějak říká, že pán by se teda uvolil tuhle slečnu oprcat a spousta jiných kolemjdoucích slečen by mu nebyla hodna. Ble
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Jezismarja, jestli je moje hezky obleceni pojimano tak, ze chci potesit muzsky kolegy pohledem na kozy a prdel, tak chodim uz fakt jenom ve spacaku. Chce se mi blejt.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam