• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    JONY
    JONY --- ---
    FEFERONIE: moc pěkněéa speciálně sako super
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Kabelku mi okousal pes, ale je patek!

    AIJA
    AIJA --- ---
    LILITH_:
    A jak na to reaguješ?!
    TESSS
    TESSS --- ---
    JAKE_UP: ptal ses, dostali si odpoved. O co ti jde?
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    BLONDYNKA: mně zase jeden arab v naší pekárně povídá: slečno, vy vypadáte úplně stejně jako moje sestra:)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    TESSS: Díky za tenhle vhled do tvé dušičky.
    TESSS
    TESSS --- ---
    JAKE_UP: lopata umi byt obcas vtipna, i kdyz o tom asi ani nevi, ale cosi namastrovanyho s titulrm, pozici a drahym autem na leasing. Je vzdy jen slizke
    TESSS
    TESSS --- ---
    SADAKO: prepokladm, ze vis, o cem mluvis. On byl docela prasak :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    JAKE_UP: Mně to polichotí od popeláře i od právníka. Jsem takovej ten přízemní typ, no.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Mmch jednou mě pobavil jeden cikán s lopatou, když kopali hromadný hrob před naším kanclem. Šla jsem okolo nich, hoši pokoukali, chovali se slušně a ten jeden mi říká "pani, vy ste taka krasně opalena, že ste tmavší než já. Super" a ukazoval mi palec nahoru.
    :-D
    LILITH_
    LILITH_ --- ---
    MADIETTA: Chtěla jsem napsat něco podobnýho. U lopaty mě to zas až tak neuráží a navíc třeba naši popeláři přejí krásné ráno krásné dámě, což v 5 ráno dost zvedne náladu, zatímco u spolumajitele jedný firmy, se kterou mám tu "čest" a jež mě oslovuje dorostenko a jedná se mnou stylem "podívej se holčičko" mi to vadí neskutečně bávo, nebávo.
    1KA
    1KA --- ---
    ACIDQA: Asi tak :-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAKE_UP: pochybuji, že by se právník nechal slyšet s podobnými slizovitými výrazy. Jsme docela zvyklí dávat si trochu pozor na to, co říkáme.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    JAKE_UP: Od toho právníka by mě to teda pohoršilo dost, protože právník v sedmičkovým bávu s řidičem, který něco takovýho vypustí z pusy, musí být teda slušný slizoun. Od lopaty bych si řekla, no co asi můžu čekat.

    Uvažuju teda čistě teoreticky pochopitelně.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    JAKE_UP: Lopate to odpustim, u pravnika ocekavam vyssi standard.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Ona se tady víří voda, ale každá nechť si sáhne do svědomí, jestli ji stejně pobouří podobné výrazy od lopaty v oranžovejch montérkách a top právníka v sedmičkovým báwu s řidičem.

    Jinak já jsem podobně harašenej pravidelně, od gayů i žen, a nikdy mě to neuráželo. Asi to bude tím, že jsem spodina opravdového mužství a nevážím si sám sebe.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Je mi skoro trapně, ale mně někdo říct, že jsem přeprcuhodná, tak mě to nijak neurazí. Jsem spodina opravdového ženství! Achjo.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GIO: to neznamena, ze to tak nebyva. A nic vzacneho to teda neni :)
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    SNOWWHITE: To měl rád i Vítězslav Nezval. (slovo mrdat) je diamantové, tvrdé, průsvitné, klasické. Jako by vypadlo jako šperk z ušlechtilého alexandrinu, má, poněvadž je zapovězeno, magickou moc. Je jedním z kabalistických zkratek erotického flujda a já je miluji.
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    SNOWWHITE: fakt jen slovo? a my meli pocit ze i cinnost slovem popsanu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam