• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    LEXXA: to mas jedno,kdyz budes smrdet, tak budes spravny chlap a tasku uz nikdo resit nebude.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    NEI: ale tam neni ani ta ruzova sala a neni videt ani decentni opasek))

    Bily tenisky nejsou moje fav ale par jich mam a kartacek a prostredky nejedu. Protoze ty bily prave vypadaj supr zadelany)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    LEXXA: Papírovou tašku z Lidlu. Greta tě vidí.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JON: se mozna hloupe zeptam ale v cem mam nosit notas kdyz jdu do prace? zkousel jsem igelitku z lidlu ale blbe na me koukali.
    JON
    JON --- ---
    NOIK: ok, znamenam si dalsi kategorii tragedu s notasem, ale rekl bych, ze je to pouha fuze buzny s kabelkou a blbce s batohem, ne plnohodnotny druh.

    Neco jako vemeno s crumpler messenger bagem je pouhy prusecik mezi kokotskym hipstrem s instalaterskou brasnou a buznou s kabelkou.

    Taky by nekde mel byt krizenec blbce s batohem a kokotskyho hipstra s brasnou - to budou asi joudove s tacticool batohama. Ale este by se to melo overit pozorovanim v divocine.
    NOIK
    NOIK --- ---
    JON: já teda notebook nosim v přebalovací tašce Skip Hop ..podložku na mimíska jsem sice hned věnoval jedné čerstvé mamimce, ale jinak slouží perfektně!
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    EXAGE:
    The Hangover "Satchel/Man Purse"
    http://www.youtube.com/watch?v=iuygRWVwuUI
    JON
    JON --- ---
    EXAGE: opravdovi muzi nepouzivaji notebooky - bud delaji nejakou opravdovou praci (v 30 stupnovem mrazu obouchavaji led z kladky na vrtne plosine, holyma rukama chrani kojence pred vzteklymi medvedy, nebo aspon od 5 od rana asfaltujou d1 u vetrneho jenikova), nebo na to co delaji zadny notebook vykonove nestaci.
    My ostatni se musime smirit s tim, ze jsme bud blbci s batohem, buzny s kabelkou, nebo kokotsky hipstri s macbookem air v instalatersky brasne. :-)
    DEB
    DEB --- ---
    NEI: muj předchozí prispevek nebyla pobidka k tomu abys mi to musela jeste jednou vysvetlovat, patlas se v tom sama
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    EXAGE: to mas jak s ruzovejma kosilema
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Dokazu pochopit, ze se nekomu nelibi "tenisky", ale nazyvat klasickou, panskou kozenou tasku kabelkou to mi hlava fakt nebere.
    Predpokladam tedy, ze esenci muznosti je zde hadrova taska pribalena ke korporatnim notebookum.
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    DEB: tak asi obecně nosit kabelku se nepovažuje moc za pánskou záležitost, ne?
    DEB
    DEB --- ---
    NEI: obecne me zajimalo na jakem zaklade nekdo oznaci nekoho za homosexuala a jake k tomu ma vysvetleni
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NEI: Bily kecky by se k tomu hodily vic imho :)
    ALFA_BOB
    ALFA_BOB --- ---
    Miluju tyhle uniformy - super vohoz
    bílé tenisky se k tomu ale nehodí :)

    The Blue Oyster Bar 1
    http://www.youtube.com/watch?v=niumQLDL_k0
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    NEI: To zni jako: nejsem homofobní, ale...
    DEB
    DEB --- ---
    NEI: mas alergii na bile tenisky a oznacis nekoho diky tomu za homosexuala?
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: “Jsou takove vasnive zeny, ktere...”
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: ech ty detajlistko...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam