• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    EXAGE: hehe. drelo to o kosili, ze? :)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    LEXXA: Nebudes mi to verit, ale hned co jsem to vyfotil jsem si hodinky o dirku utahl. Tudiz ze dvou mnou vyuzivanych direk prisla dnes na radu ta "tesnejsi". Tepelna roztaznost no.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MADIETTA: Je nás poskrovnu, máš pravdu.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    TVL kolik takhle pěkně oblečených mužů člověk na ulici běžně potká? A vy budete rozebírat, jestli nemá moc utažený hodinky...
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    MADIETTA: hehe, tyden po prvnim porodu me potkala známa a soucitne se ptala, ze jeste furt NIC?
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    CMLKA: sue ryder
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LEXXA: ja hlavne nerozumim, tem divne shrnutym lemu nohavic.... to je nejakej problem si nechat kalhoty usit na spravnou delku, pripadne zkratit a nohavice zaposit?
    SITH
    SITH --- ---
    LEXXA: pásek a boty zásadně ve stejné barvě
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    LEXXA: proč by pásek nemohl být v barvě bot? naopak. K tomu pásek hodinek, případně pánská kabelka. Vždyť tohle má vychytaný. Pokud by mi to šatník dovolil, možná bych si k tomu vzal jiný světlejší blazer, nějaký herringbone tweed do podzimních barev. Je to fešák!
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    LEXXA: Každej má hodinky rád jinak natěsno.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    EXAGE: doufam ze pasek neni v barve bot. a hodinky bud blbej uhel fotky nebo ti zoufale nesedi
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    VALENTINA: kam chodis?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    EXAGE: Mně teda k sobě nejde sako a kalhoty.
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    MADIETTA: tak přesně na to jsem byla připravená, takže tu mam jen male veci(ty stare) a velké(tehotenske). Pak je tu ještě kategorie - je mi to dobře, ale nenakojim v tom... :D
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    REDDAY8: 9 dni po porodu jsem stále vypadala, jako že jsem tak v sedmém měsíci. Potvoro! :D
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    nový podzimní kabát ze sekáče:)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    Prochazka s malou. Skoro nic mi 9 dni po porodu neni, zavinovaci sukně je jistota...

    AIJA
    AIJA --- ---
    EXAGE:
    Ten nezačištěný okraj ohrnutých nohavic to krapet ruší. Jinak super.
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Jen tak na litacku. :)

    AETHER
    AETHER --- ---
    ESPERANZA: konkrétně tyhle jsou z Reparády - ale teď na ně měli akci, tak už jim moc nezbylo, tak mrkni na jiné střihy. Materiál je bambusová viskóza, což je příjemné tak nějak celoročně :)
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    AETHER: Doporučíš mi obchod/y, kde šaty kupuješ? Nedávno jsem neúspěšně sháněla šaty na podzim, prostě na teď, a buď je to PES, jediný ok byly v Marks and Spencer, ale ty mi zase přišly materiálem takové, že jsem měla obavu, aby mi v nich nebylo v přetopené kanceláři teplo.
    Zdá se mi, že sehnat šaty v létě není problém, protože léto a teplo (výběr v obchodech je dá se říct široký) zatímco teď na podzim jsem v kamenných řetězcích (to bude asi zřejmě kámen úrazu) žádné podzimní šaty nepotkala, resp. pokud ano, tak jedny, dvoje, prostě nic moc výběr.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam