• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    EXAGE: Pricemz dobra MTM uplne staci, pokud nejses vylozene hricka prirody.

    S LeP jsi mel tu smulu, ze sis nechal kosili delat v dobe, kdy vrcholila jejich krize s kvalitou a celkove vyrobou. Udelat tvou zkusenost, tak uz tam nejdu. Ja odtamtud ale mam spoustu dobrejch hadru, v ty horsi dobe jsem tam nastesti nebyl. Ted cekam, jak se Lohnisky poucil, s kapitalem od Cupra by to mohlo jit zase nahoru.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    DROOPI: the fuck do i care, hhh. ne, ber, kolik chces, dokud napises "by jsi se divil" tak fakt neresim
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    NEI: vsak ja to pochopil ale prislo mi to skvele
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    KOUDY: vedouci oddeleni v DHL asi tak, musel jsem se az smat :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DROOPI: Zalezi jestli to je ceskej korporat nebo zahranicni a na jakou pozici..Znam i lidi ze stredniho managementu ruznejch americkejch startupu, kteri berou pres 100 a realne jen deleguji praci dal..Uz aby vsechny tyhle bubliny splaskly a lidi zas dostavali penize za realnou praci kterou odvedou a ne za forwardovani mailu.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    VON_GILOTINE: ty vis kolik beru jo ? Mozna by jsi se divil...
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    KOUDY: no ja chtel 60K a prej to bylo moc tak nevim
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    DROOPI: vic nez ty a ja dohromady
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DROOPI: kolem 70-80k mesicne...V managementu a u obchodniku jsou hlavne obleky dost dulezity, protoze podtrhujou prvni dojem..kterej muzes vytvorit jen jednou..Takze vetsinou je kvalitni oblek, boty, hodinky apod prvni vec za kterou se na podobnych pozicich "utraci"..Ja mam obleku asi 20 a vetsinou jsem si je letal nechat sit do italie nebo treba do anglicke jermyn street..Tam ti vezmou miry..vyberes si material a za mesic si tam zaletis znovu pro hotovy oblek..Akorat uz mi jsou teda asi dva roky vicemene vsechny k hovnu..:))..Pokud ale nosis oblek jednou/dvakrat rocne..tak ti uplne staci zajit treba do Zary..kde maj obcas docela dobry strihy a materialy a za oblek tam das 6k..to same petr filip apod..Furt mi oboji prijde strihove lepsi nez treba Blazek a kvalitou to bude uplne dostacujici...Pokud ho nosis casteji, ale ne kazdy den jako "pracovni uniformu"..tak staci Le Premier nebo TM Lewin.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    VON_GILOTINE: kolik si myslis, ze vydelava clovek ve strednim managementu v korporatu ( ktery by mel chodit v obleku), ze ti prijde 30K jako drobny ?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    "někam si s tim hlavu" je nejlepsi neumyslny stěr co sem tenhle rok videl. top.

    30k, pro korporat drobny. aka kdyz potrebujes nahrazovat data a fakta dojmem.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    DROOPI: merenka oblek tak 15k zakladni verze v le premier, bespoke nasobne vice. kosile na miru cca 7k (prepocet z londyna).
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    DROOPI: Kosile za 2-2.5 je spis MTM nez bespoke. U obleku je otazka, spis nez kolik, tak kde ho udelaji kvalitne aby take jako bespoke sedel a vypadal.
    Hloupou kosili MTM mi v Lepremier presivali asi na 3* a stejne mi stale lepe padne konfekce od TML, coz je smutny.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    GRANTORINO: pocitam nejlevnejsi oblek tak 25K mozna, jen kosile na miru stoji cca 2-2,5K
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Ja vam to panove nezavidim ty obleky. Pripada mi to o hodne tezsi najit, mit padnouci oblek nezli saty. Kdyz to pozoruji. Za 10k drazsi svadlena zene usije skvele padnouci saty. Ale kolik stoji oblek na miru od dobreho krejci teda? A ted jeste ne kazdemu to teda zjevne sedne.... Ummm...
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ETERNITY: Pokud si tu míru udrží, tak snad i má.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    ETERNITY: asi tak, nevim jaka je pro vsechny "normalni" cenova hladina za oblek, ja mel 10K, ale v pohode chapu, ze i holka v tricku bude mit vetsi uspech nez ja v obleku :-)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    TABBY: kruci, planovala jsem, ze az budu mit chvilku, otocim ho (na hlavu), ale ted uz by to vlastne ani nebylo vtipny:)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    JAKE_UP: to by resil oblek na miru, ale pro nekoho, kdo v nem vyleze dvakrat do roka, to snad ani nema smysl.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    To ano. Nicméně zrovna tady poslední dva kolegové jsou jasnou ukázkou toho, že některá těla se prostě oblíkají snáze a na některých i přes veškerou snahu pořád zůstavá jistý pel neforemnosti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam