• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    MART1NKA: Posta:)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    FEFERONIE: Musí mať rovnakú farbu? Mám tu modrý angorský zo Zary, čo nenosím, prenechám.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Kde sezenu takovy svetrik? Omluvte snizenou kvalitu screenshotu. Jinak to neumim.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    GEISHA: Boty jsou celochluchlupaté, aj na dně.
    DEB
    DEB --- ---
    DRAGON: dik, hlavne jsem padla na prdel kdyz jsem vlezla tady u nas do sekace a nasla tam leather engineer boots v moji velikosti presne takovy jaky ma on a to za 60,- korun, vesmir to tak chtel
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEB: I need your clothes, boots and motorcycle. Boží:)
    DEB
    DEB --- ---
    dnesni vohoz

    ZAREK
    ZAREK --- ---
    KOUDY: z black mesa
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GEISHA: z COSu? :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    HEELENA: Mám 36-37, tak se po jiných velikostech nedívám, neporadím.
    GIO
    GIO --- ---
    zima.


    mene zima
    HEELENA
    HEELENA --- ---
    KOCHANSKA_CH: Nenarazili jste někdo na podobný typ bot se zateplením, ale ve velikosti 42? Tyhle jsem všude našla jen do 40.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    GEISHA: Jsou celé ušité z rouna, doma ještě für sicher mrknu, měla jsem je obuté jen chvíli, tak jsi mě znejistila. :-)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KOCHANSKA_CH:
    Tkaničky do těch bot mají kolik metrů?
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    KOCHANSKA_CH: já dneska potkala Rieker dost podobný. a říkám si že ty 3k snad investuju.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    KAMIONG: Lesta. Různé barvy:
    Cheetah :: Kategorie: Kozačky ::
    https://www.cheetah.cz/kategorie/boty/kozacky-k55
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    KOCHANSKA_CH: kdo dělá šněrovačky s beranem? Mám Ten points nevyteplené a v zimě v nich klepu kosu.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: Hezká obuv!
    Nedávno mi dorazily taky šněrovací, až pod kolena. Z berana, takže můžu na Sibiř. :-)

    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    MAR_TINA: Aha, Vagabond, tak to už chápu, proč se mi zdály povědomé. ;) Mám jiné ze starší kolekce (bohužel bez šněrování), přesto jsou to mé nejoblíběnější boty na tohle období. Tak ať hezky slouží a máš z nich pořád radost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam