• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SADY: Tak před většinou mě chrání právě to oblečení, ne? Ojetým vozem jsem nikdy nejezdil, kromě letadla žádný dobytčáky nevyužívám (a zrovna to mi přijde nechutný tak nějak celý), byt mám novej. Ještě nějaký dotazy?
    SADY
    SADY --- ---
    JAKE_UP: ja vubec, me to jen fascinuje, takze auto pouze nove, v mhd/bus/plane si na polostrovanou sedacku nesednes, v hotelu jsi nikdy nespal, takze dovolena jen ve vlastnim novem karavanu a barak sis taky musel postavit novej, protoze vedomi nevyperes nebo jak vlastne zvladas v tomhle obnosenem svete prezit? ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAKE_UP: tak to není, ja třeba sekáčovej nejsem, spíš píšeš docela kravinu :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Mně se líbí, jak si to, že nechci nosit sekáčový hadry, berete osobně.
    JONY
    JONY --- ---
    že on je dneska pátek?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DRAGON: Z výjimek, které můžou nastat v obou případech, nebudu ale dělat pravidlo. MHD jsem už mnoho let naštěstí nejel.
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    JAKE_UP: stejny to neni. Ale to vedomi, ze zbytecne nekupujes novy hadry a davas sanci tem, co uz nekdo vyrobil a unosil, me tesi teda mnohem vic. Nez nakoupit 10 umelych svetru v HM. A vyprat se da vsechno, i svetr po mrtvym cloveku.
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    SITH: Nebo Kalisek od Veget?
    SITH
    SITH --- ---
    JAKE_UP: hele, když někomu nevadí si kupoval v sekáči podprsenky, proč by jim vadil svetr :)
    KATIA
    KATIA --- ---
    JAKE_UP: Je lepší, snažím se to taky aspoň trochu naučit, to zavalení neustále novejma hadrama je děsivý...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAKE_UP: no když si vezmu, jak může být někdo čistotný a svetr odloží vypraný do sekáče a naopak někdo může být ultra spd totál smradlavý, zapocený prase, tak myslím, že ten předpoklad nebude moc valid, stačí se projet v létě mhd...

    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    JAKE_UP: pls.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Sekáčový královny se tady budou snažit vzbudit dojem, že nový vyzkoušený oblečení je to samý, jako nošený oblečení z bazaru. Okej.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    FEFERONIE: V tom svetru.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    JAKE_UP: do těch gatí, co nosíš, si možná předtím nějaký cizí chlápek prdnul
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ALENNAI: Někdo si to vyzkoušel vs. někdo to několikrát nosil není úplně to samé, že.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    KAJINA: Treba umrel
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    JAKE_UP: A jak to řešíš? Nakupuješ jenom online? Toto je vážně míněný dotaz.
    Pokud nakupuješ v kamenným shopu, tak přece ta šance, že to už na sobě někdo měl, je taky vysoká.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    GEISHA: Aplikuji téměř každý pátek a vlastně máš pravdu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GEISHA: vyprání VS smazání :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam