• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    DEB
    DEB --- ---
    GEISHA: napodobne, ale myslim si ze je to moji nohou, dela mi to vic kalhot nehlede na znacku ci strih a jen na levy noze
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    DEB: tak se hlavně moc nepřibližuj ke střeženejm budovám ;)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    1KA: nebo si koupit nějakou mističku :-D
    1KA
    1KA --- ---
    A jsme zase zpet. Zlatý sekáče vše za třicet. To si pak člověk aspoň nebojí sednout v lese pod strom. A za ušetřený prachy může jet třeba na Kavkaz. ;-)
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    MARINNE: Na Marimekku píšou, že má průměr 13,5 cm, Nila uvádí Ø 8 cm, což by hrálo pro její vyšší cenu, ale to moc nevychází, navíc je tam špatně i výška a objem, takže celej ten popisek nesedí. Na tom by měli zapracovat.) A u ostatních věcí to vychází víceméně podobně, některý šaty má dokonce i levnější než na webu Marimekka.

    Takže se omlouvám za generalizaci její cenové politiky podle zkušeností z minulosti.

    A chodit, nechodit, tak já nevím, to je snad skoro na anketu.)
    NOIK
    NOIK --- ---
    Nila killa!
    DEB
    DEB --- ---
    to by se tu pak nemohla ale vytahovat :)))
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    SRETSIS: Ten tanier stojí v Nile pri súčasnom kurze o 9kč a poštovné menej ako priamo z marimekko eshopu.

    Tak keď ti Nila príde predražená, tak tam nechoď, veď to nie je povinná maturita z matematiky.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    MART1NKA: A potom este existuju cesky tvorcovia, ktory pri predaji priamo maju ceny podobne ako danska znacka v Nile.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MART1NKA: Kúpila som si u nich Hashbeens keď mali 20% zľavu a nikde som ich nenašla lacnejšie.
    Že človek zoženie podobné šaty u fast fashion značky o nulu menej, o tom nie je debat, ale tieto hipstej značky sú proste drahé samy o sebe.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    GEISHA: Ja som sa teda párkrát pozerala rovno na web tej konkrétnej značky a Nila tam teda oproti nim maržu nemala. Ony tie veci prichádzajú drahé už od výrobcu.
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    FEFERONIE: Tak mně se ty věci líbí, to že jsou v pražským obchodě předražený, je jiná věc.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    GEISHA: Mozna proto se nefotis v jejich hadrech a nechodis k nim na akce
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    GEISHA: Idealni duvod je verejne hanit)))
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    SRETSIS: Minule ses fotila v jejich predrazenych satech, dneska s predrazenym nadobim. Proc?
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SRETSIS: ach jo, jsem pekelná, mám ten hrneček :) nedalo se odolat (potrpím si na porculán).
    DEB
    DEB --- ---
    do prace, do Podoli, do prdele..

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Ze večerejších 5. narozek v Nile. Kde talířek stojí skoro víc, než kabát, co mám na sobě.)

    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    IDENTITY: v Diakonii Broumov berou vsechno...a nejen saty, ale i knihy, nadobi, hracky pro deti, male elektrospotrebice, lustry, etc. a nijak si nevybiraj, co jim das, to si prevezmou

    v Praze jsou tri pobocky
    Za Hládkovem 973/4, 169 00 Praha 6-Střešovice
    Taškentská 1413/8, 101 00 Praha 10-Vršovice
    Doležalova 1021/1, 198 00 Praha 14-Černý Most
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam