• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    DEB
    DEB --- ---
    do prace, do Podoli, do prdele..

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Ze večerejších 5. narozek v Nile. Kde talířek stojí skoro víc, než kabát, co mám na sobě.)

    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    IDENTITY: v Diakonii Broumov berou vsechno...a nejen saty, ale i knihy, nadobi, hracky pro deti, male elektrospotrebice, lustry, etc. a nijak si nevybiraj, co jim das, to si prevezmou

    v Praze jsou tri pobocky
    Za Hládkovem 973/4, 169 00 Praha 6-Střešovice
    Taškentská 1413/8, 101 00 Praha 10-Vršovice
    Doležalova 1021/1, 198 00 Praha 14-Černý Most
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Mimochodem pokud mate nekdo moznost a chut se angazovat, Moment vam muze nainstalovat (velmi koukatelnou mimochodem) skrin na pouzite obleceni primo k vam do prace. Na oplatku nabizeji treba kurzy/prednasky o udrzitelne mode. Viz https://dobromila.net/
    (Pro udrzeni image zle televize Edny dodavam, ze s neziskovkama nemam nic spolecneho, delali jsme jim SW.)
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    PAKOBYLKA: To je ten problém, ať už člověk nese slušný oblečení kamkoli. Na zimu chtějí zimní, přičemž doma samozřejmě proběhla probírka a úklid letních :D A naopak.
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    CMLKA: hele, tenhle týden jsem tam nesla tašku vyřazeného oblečení, předem jsem jim pro jistotu zavolala a říkali že v pohodě všude berou, akorát už ne letní věci.
    Bylo to u Kamenické, požadavky na nové nebo pěkné ani neměly. ale já tam teda nesla nové nebo pěkné, ostatní dávám právě do kontejnerů rovnou
    TESSS
    TESSS --- ---
    CMLKA: v dejvicich berou, ale vybiraji si. Vetsinu mi vzaly. Neco ne, ale to me zas tak neprekvapilo, takže to putovala na lokální komunitni odkladiste
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    CMLKA: ale zase uz mi tady lezi asi dva roky od doby, co jsem ho vytridila :D
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    dětšké oblečení/pěkné/berou v Italské/sue ryder/
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MADIETTA: OK no ja veci hazim do toho kontajneru na obleceni, tohle jsou veci, co je mi tam lito hodit
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    CMLKA: nosím jim něco furt. Ale teda jenom opravdu pěkné, nepoškozené věci. Třeba onošené dětské oblečení fakt ne.
    KLERENC
    KLERENC --- ---
    CMLKA: Oblečení v dobrým stavu a pokud možno sezónní rádi přijmou třeba ve Sue Ryder, Přestupní stanici nebo zmíněným Momentu.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    CMLKA: ano, mělo by to být novější oblečení, konkrétně třeba ve štěpánské mají hodně věcí, co jim dávají obchody jako vyřazené, úplně nové věci.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MADIETTA: a fakt berou? Kamaradka rikala, ze nekde prave uz ne a kdyz tak to musi byt celkem hodne nove obleceni, no zkusim se zeptat
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    ETERNITY: dekuji
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    CMLKA: Sue Ryder. Mají v Praze několik obchodů.
    Dobročinné obchody
    https://www.sue-ryder.cz/clanky/dobrocinne-obchody
    KATIA
    KATIA --- ---
    ETERNITY: a já myslela, že tyhle neziskovky podporují svou klientelu z výtěžku, ne že si tam potřební lidi chodí sami kupovat...
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    LUCIMO: V pondeli nove zbozi a veci prubezne posunuji s vesaku na vesak (ruzne ceny). Do slev se jedna vec muze dostat klidne az za par tydnu.
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    ETERNITY: Prosimte s v tom momentu to funguje jak? V pondeli nove zboží a v patek výprodej, nebo doplňuji průběžně?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam