• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VAMPY: děkuji. :)
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    MADIETTA: Ovsem tady ti to slusi!!!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Jsou to šaty, ale je mi zima.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Jsme za ty nadrozměrný jakovojenský bundy ráda, zapnu je přes zadek :)
    KOupila jsme si na práci venku Marsh Lake Parku s kapucou a je v tom super teplo.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    EXAGE: Já ji i měnil - vzal jsem si původně větší (XL) dle uvedených rozměrů, to na mne hrozně vlálo i s vložkou, tak jsem šel do menší (M) a to už jsem s tou vložkou přes ramena nezapnul.
    Takže mám mezi (L), kdy s vložkou to dopnu akorát, ale je to dost široky a bez vložky to vlaje i sešněrované. Abych si kupoval M bez vložky a L pro vložku, to už jsem nechtěl :)

    Fotka se nechce ukázat
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Už jsem chtěl frflat co to jako má být za bundu :)

    S kožichem mám v M65 na šířku co na výšku a bez něj to je jak o tři čísla větší padák :o
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    EXAGE: jj original je naddimenzovanej kvuli lepsi mobilite vojaku a tomu, ze meli pod bundou dalsi vybaveni. Taky jsem si rikal, ze si ji necham zuzit, ale pak mi to prislo coby skoda, kor kdyz vidis soucasny trendy v japonsku, kde ji metr padesat japonci nosi v XXL velikostech, tak cekam, kdy ten trend prijde po peti letech i sem /zertuju/ Par tydnu pote, co jsem si ji poridil, vyrukovala Alpha se slim verzi, ale co uz.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    NAGASAWA: Mas prehled :). Alphu jsem zkousel nejaky slim, ale byly to "custom" s ruznejma nasivkama, coz jsem nechtel. Klasicka neslim M65 mi od nich neprisla o moc jina nez tahle od Branditu (a stala 4x tolik). Kupodivu jediny co jsem s ni nechal udelal bylo lehke zuzeni rukavu.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAGASAWA: Respektive mám klasickou verzi

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    EXAGE: To je ta slimfit verze od Alphy? Originál je o dost mohutnější.
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    EXAGE: ty a komisar schimansky :p
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    GEISHA: No jasne, naopak ji mam pomerne dost stazenou zevnitr, jsou tak snurky pro nastaveni objemu.
    ELIS
    ELIS --- ---
    Na schůzku a pak na shopping

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Zima a bahno mě donutily řídit na vidláka. Ty kalhoty jsou černé.

    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    1KA: Ježíšek má vkus. :)
    1KA
    1KA --- ---
    NEI: od ježíška :-))
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Nahody jsou super, snad si nezlomim vaz:)

    JIMX
    JIMX --- ---
    1KA: ještěže s tebou nepracuju ... bych toho asi moc neudělal :-D [/slint]
    1KA
    1KA --- ---
    Po x dnech na lyžích příjemná změna :-)

    AETHER
    AETHER --- ---
    Kšandy od Ježíška;)

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    EXAGE: Steve Zi..:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam