• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SUBVERSION: možná off fashion, rozhodně ti to ale slušelo :)
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    KAIAFOX: máš recht, já ladím furt ráda, asi jsem off fashion
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SUBVERSION: V dnešní době není třeba tlačit na pilu se "slaďováním". Stačí jeden výraznej prvek ;).
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    JANDOS: pěkný outfit.) ještě bych podpořila červené tkaničky třeba šalou stejné barvy
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    1KA
    1KA --- ---
    JAKE_UP: jsem prcek, tudíž léta praxe :D
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Som navrstvil (a nebude to moje oblíbená disciplína teda). A došel jsem k tomu, že 1KA musí mít strašně dlouhou paži.

    1KA
    1KA --- ---
    Dobré ráno, pokud právě snídáte :-)

    NTR23
    NTR23 --- ---
    První letošní vlašťovky

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    CAMELLA: Nebo odznaky, jsou malé a třeba na kabátu vypadají dobře :).
    E-shop | ČSO
    https://eshop.birdlife.cz/#!/eshop/items/odznaky
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SPIKE411: pokud někdo oblibuje ptačí potisk a chce podpořit dobrou věc, tak co se týče ptačí tematiky je možné nakupovat i na e-shopu České ornitologické společnosti. Maj tedy jen obyč trička/tílka/kšilty, ale třeba jejich plyšoví ptáci s reálnými hlasy jsou boží ;)
    https://eshop.birdlife.cz/#!/eshop/items/plysaci/krkavec Třeba :)
    EULE
    EULE --- ---
    SPIKE411: nekdy si vezmu vse jerabove saty a zajdeme na kafe :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SPIKE411: nějaké košile s ptáky by se taky určitě našly ;-)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SPIKE411: Jo a nebráním se tipům na další do série. :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    GRANTORINO: [ SPIKE411 @ vohoz na dnesek ]

    Zatím/už jen ty ponožky. :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SPIKE411:
    SPIKE411: zabavna serie :D kolik jich tam jeste mas ?
    NTR23
    NTR23 --- ---
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Svetry s ptáky, díl druhý.

    Omluvte zhoršenou kvalitu snímku. Alespoň jsem to tentokrát nezapomněl zrcadlově otočit.

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SUBVERSION: svetrošaty bohužel zvýrazní každou oblinu, což my tukem obdařené rozhodně nepotřebujeme. ;-) Cardigan je naopak alespoň symbolicky ukryje :D
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SPIKE411: ty jo, ale fakt bych přísahala, žes to byl ty:)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    VALENTINA: My vousatí muži jsme vůbec snadno zaměnitelní. Na mém vůbec prvním Tinder rande jsme si se slečnou až po deseti minutách anglické konverzace a postupného odhalování různých nesrovnalostí uvědomili, že každý sedíme na blbém rande. Viděl jsem pak toho druhého borce a… no… dvojník. (A já mám prostě blbou paměť na obličeje. A na barvu vlasů se u ženských spoléhat nedá, že jo.)

    https://www.npr.org/...proves-that-hipsters-look-alike-by-mistaking-photo-as-himself?t=1578486656335
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam