• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: prostě to,co vypadá jako nahá noha. Neříkám, že je to hnusný,jen že mně to příjde morbidní. Stejně jako divnolidi, co teď choděj zcela naboso nebo v sandálích bez fuseklí... Je to přesně jak z pohádek "ani na boty neměl", mrzlo a ona tam stála jen v krátkejch šatečkách, na punčochy nezbylo...
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Už som videla slečnu, čo fialovela :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MART1NKA: hm a já jim to docela závidím, že to vydrží nebo jim prostě zas taková kosa není
    GIRAFFKA: lhostejno kolik DEN? pro mě je zas trochu problém i v mrazu oblékat víc jak 20 DEN (nosívám tělové nebo černé obvykle), protože moc silné mi prostě evokují štrample mojí babičky :) takže já raději taky trošku občas mrznu kvůli módě a kráse. ale záleží, jak máš dlouhej svrchník. i kolem nuly můžu 20 DEN a lodičky, když mám dost dlouhý kabát
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GEISHA: a za mě je to stejný i s tělovejma silonkama při teplotách pod 10°C. Vypadá to morbidně.
    SITH
    SITH --- ---
    DEB: a v SF jsou nyní vánice nebo teplé jarní počasí?
    DEB
    DEB --- ---
    KOCHANSKA_CH: a sakra:))))
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    DEB: Ještě ozrcadlit logo na hučce. :-)
    Dobrej křivák.
    AETHER
    AETHER --- ---
    Priste si stoupnu rovne:D

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Imho to vypadá nesourodě hlavně proto, že je ten kabát zapnutý. Když mám holý kotníky, nejsem přece nahoře zababušená ;). Ta rozevlátost to trochu propojí.

    třeba:
    https://bit.ly/2RsuhZa
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Party time

    DEB
    DEB --- ---
    not this shit again
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SHARINKKA: Ja teda nechápem kombináciu zimný hezký kabát, letné tenisky a kratke nohavice. Akože od kolien hore je -5 a od kolien dole 20 stupnov. Vidim to casto.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    GEISHA: Na to samé jsem myslela včera v metru - slečna měla odrbané kalhoty výrazně nad kotníky s nitěmi, k tomu koňary boty (takové to divná hnědá s tkaničkami na platformě), k tomu značková kabelka a ani na make-upu nešetřila...

    Výsledný efekt - takové “chudé”, no...
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    GEISHA: Je to asi moderní, vídám to často. Venku mrzne a slečny mají kotníkové ponožky, kecky a krátký kalhoty. Jen z pohledu na ně je mi zima.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    GEISHA: mě třeba znepokojuje to rozbitý zrcadlo, to si říká o scénu z hororu! Ale zato z toho kabátku je mi teplo i na dálku :-)
    ALESH
    ALESH --- ---
    Koukam ze moda na hory tu moc nejede. Pritom je sezona!

    1KA
    1KA --- ---
    černá došla :-)

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Super obal na foun!
    AIJA
    AIJA --- ---
    ONDRASK:
    Vypadal trochu divně, ale zakázka byla v pořádku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam