• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SUBVERSION: u nás "ajaj, leopardí žena na scéně..."
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    kamarádka kdysi vymyslela název pro leopardí/ tygří vzorované ženy - "tigrulia" :) od té doby jim jinak neříkáme, vztahuje se to i na klasické barbiny.. škatulka, ale vtipná :)
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    ILLUZE: Jsem potesena, dekuju moc) s tou komplikovanou psychikou to asi neposoudim zcela objektivne, ale za svych 26 let uz jsem urcite potkala dost daleko vic komplikovanejsich zen nez jsem ja a kez by mely alespon gumicku do vlasu se zvirecim vzorem, clovek by mel alespon nejaky varovani :D
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    GEISHA: šaty Collectif :-) Musím si je akorát kolem prsou zabrat :-) Na fotce mám velikost 14, protože nepruží. Mám od nich i ty modrý s límečkem a ty mám 12 :-)

    Collectif Mainline Winona Slither Check Pencil Dress - Collectif Mainline from Collectif UK
    https://www.collectif.co.uk/...c1/fitted-dresses-c2/winona-slither-check-pencil-dress-p12168/s101634
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    DR_NIKITA: Poprvé, co někomu za podobný vzor na kalhotách dávám palec nahoru :) Na tobě to vypadá fakt dobře :)

    Shodou okolností jsme tohle nedávno probírali s kolegy. Nebyl jediný, který by hlasoval za tygří či leopardí vzor. 90 % procent se shodlo, že když jim nějaká žena přijde v halence či šatech s tímto vzorem, automaticky berou zpátečku a čekají při jednání průšvih v důsledku komplikované psychiky majitelky oděvu.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    dneska na pietu do senátu :)

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Děti se mi smějou, že si dávám svoje hadry na instáč, ale kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp, bo za to teďka zjevně můžu něco i vyhrát. :-o Kdo jste na FB a chtěli byste zahlasovat pro moji fotku, mohli byste mi pomoct vyhrát nějaké další hezké šatičky. Šatů není nikdy dost! :)

    PS. Nejsem OT, vohoz se objeví po rozkliknutí!
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    Prace slechti, pracovni model, ktery nese nazev Zahradnik Franta (to jsem si nevymyslel to bylo napsano na tech monterkach)

    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    Dneska trosku na Dana Nekonecnyho

    NTR23
    NTR23 --- ---
    MAR_TINA: Super barvy
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Možná nemám krátký ruce, ale dlouhý nohy. :P a taky prý pořád nosím černou.

    NTR23
    NTR23 --- ---
    Dnes v pyžamkovém tričku

    KAYLA
    KAYLA --- ---
    Asi mám taky dlouhý ruce nebo co. Vohoz ale nic moc, dneska hlavně pohodlně a na poslední chvíli z domu.

    1KA
    1KA --- ---
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    DR_NIKITA: Zahle byla osudova, potkali jsme se v TKMaxx za 30E :D
    Ted Baker Colour By Numbers Litchi Shopper Bag at John Lewis & Partners
    https://www.johnlewis.com/ted-baker-colour-by-numbers-litchi-shopper-bag/p3405122
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    SAT_ANN: já teda nejsem kabelkonoška, ale tahle je boží)
    DEB
    DEB --- ---
    SAT_ANN: stribrny kabelky vsech velikosti jsou v pohode, nejlepsi k stribrnym botam

    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    LUCIASHECK: Jsem si toho vedoma, ale fuck it :) rano jsem mela pochuzky a jinej u chlapa nemam
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    SAT_ANN: ten svetr mi k tomu nepasuje, ale jinak thumbs up
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    Kdyz nosite hodne let jen cernou tak se vam pak stavaj takovydke zachvaty.
    Ano, kabelka je stribrna


    GIO
    GIO --- ---
    Jj zkusím pak, mám k tomu takový ne úplně dlouhý smokingovy bomber flausak ))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam