• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    NAVARA: vsiml sis, ze muj post reaguje v prve rade na tve hloupe narazky na Blondyncin vek?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ORIKA, OCTOPUSS: Všimla sis, že to je o otužování a nikoli vzhledu?

    Otužilej jsem, pokud je to podstatný ;)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    ORIKA: Plešatej trpaslík kázající lidem o vzhledu je ještě větší bizár než estébáckej oligarcha řídící stát jako svoji firmu :D
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    NAVARA: ve svem veku? Jako nechci rejpat, ale ty nejsi zas tak o moc mladsi. A to uplne pomijim fakt, ze Blondynka ma 2 uz docela velke deti a maloktera zenska na sobe tak maka a tak se udrzuje jako ona, takze na ten vek jaksi nevypada. Coz se teda o tobe rozhodne rict neda. Co je nyx nyxem staras se jen sam o sebe a o to, co vsechno by teda zensky mely splnovat, abys byl vubec ochoten o ne zavadit pohledem. Tvl, trocha sebereflexe, fakt to zkus, inteligentni jsi na to dost.
    DEB
    DEB --- ---
    BLONDYNKA: to ja nejsem, taky je mi furt zima, ale v 8 stupnich svetr a poradne kozena tlusta bunda staci (neni to zadnej smejd z konfekce, vazi asi 10kg a neprofoukne, jakmile ji zapnu, obcas se i zapotim:))) a aby sis nemyslela mam telove podkolenky
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BLONDYNKA: chápu, ve svém věku chceš již pohodlí bez námahy (jako by to tak někdy bylo) a ne se k tomu propracovat ověřenou metodou ;)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    NAVARA: prosímtě, nech si své debilní rady, opravdu na ně nejsem zvědavá.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BLONDYNKA: otužuj se :)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DEB: Letošní zima je lepší než jiné, ale stejně nechápu, že nezmrzneš. Chtěla bych být horkokrevná...
    DEB
    DEB --- ---
    letosni zima me fakt bavi

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---


    Kazdej z nas ma to svoje vubec nejoblibnejsi tricko / + Levis 511
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Pět let starej vohoz z Londýna. Chystáme se tam na výlet, tak se hrabu fotkama z doby, kdy jsem tam byla naposled.)



    Jinak nic z toho, co mám na sobě, už nemám... a u něčeho je mi to docela líto:)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    DANII_DP: na knihy moc neni cas, ale obcas se do nich vejde celej nakup .-]
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    SARKALINA: libí se mi ty mega kapsy na knihu :))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    DANII_DP: na kabaty a na deti :-)))
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    SARKALINA: jsi se dala i na kabáty? :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    dnes, vcera, prevcirem,..



    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KOCHANSKA_CH: jenže když dneska řekneš dubeňák, tak hispterděti neví, o čem mluvíš.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    SUMPTN: Česky dubeňák, ale vůbec bych se výrazu kožich nebránila. Je to z mrtvých zvířat, je to s chlupem. Ten černý je ušit tak, že ho lze nosit i rounem navrch.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SUMPTN: Jseš mimo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam