• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    RADUZZKA: tohle je hodně šmrcovně vytuněný. ten overal je z vlny?
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KAJINA: Na té poslední už jenom kancionál do ruky a můžeš jít s dalšíma osmdesátiletýma babkama k nám do kostela.
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    Barvy mi moc nejdou :)





    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    rutinní pohoda vohoz do práce....

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    GEISHA: Praktické!
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    GEISHA: Baker Street 221b?
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    GEISHA: To je super! Ja bych volila jiny boty, tyhle to podle mne delaj retro vic, nez by si to zaslouzilo. Ale jinak parada, tohle potkat na ulici, mela bych radost.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Vobuv na dnešek.

    1KA
    1KA --- ---
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BLONDYNKA: Tady nejseš na Červeným Hrádku.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Tadaa:)

    KASUMI
    KASUMI --- ---
    "vohoz na dnesek" se to tady jmenuje... 30+ a diskuse o nicem zas

    jdete se vsichni nekam projit, boze... dejchejte...je to zdravy
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    LUCIASHECK: timto jsou prave dve vlakna, kde jsem to zminil, ale hezky pokus ;-) Blondyna me tim skutecne prekvapila, necekal jsem, ze ma vic achillovych pat...
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    LUCIASHECK: Temer kazdy clovek s pribyvajicim vekem pohodlni. Je jedno, jestli je ti 30 nebo 50, proste uz by se ti nechtelo delat veci, co jsi delala drive.
    Ze je "stara" je tedy jen implikace, kterou si tam dosazujete. Mas ale pravdu s tou souvislosti.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    WRIGLEY: Je na nyxu jeste nejaky misto, kde neresis, kdo si te dal do DI?
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    NAVARA: "Blondynka neni etericka elfi divenka, ktera to neunese" To jsem si taky myslel, ale pak prislo moderni reseni cenzurou: osobni utok nasledovany DI. Zda se, ze me nazory nejsou ideologicky slucitelne s jeji realitou. Nyx bude zas o neco chudsi misto... :-(
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    WRIGLEY: Extrakce by imho vypadala spis tak, ze je lina, ale to je holt normalni, kdyz je stara.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Byl pátek, Blondýnka začala urážkou, odpověděl jsem ve stejném duchu a imo netřeba nad tím strávit i víkend.
    Misandrická Blondynka není éterická elfí dívenka, která to neunese a bude další tři dny brečet zavřená v koupelně.

    ISCH: Frflání bylo na zimu a otužování je funkčním řešením - vyzkoušeno za vás. O kráse a vzhledu v těch postech nebylo nic.
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    ISCH: to, co popisujes se da shrnout do "krasa je subjektivni" a "nazor je neco, jako dira do prdele". Podstatna je imho ale i prezentace toho nazoru. Nevyzadane nazory jsou tu naprosto bezne, staci se podivat na ty dalsi reakce, co tu probehly nebo primo na Blondynu samotnou a jeji prispevky...
    Pokud bych mel z jeho odpovedi extrahovat nejakou urazku, bylo by to, ze je Blondyna lina, nikoli stara.
    BTW jak by mel jit Navara prikladem krasnym zenam? ;- D
    ISCH
    ISCH --- ---
    WRIGLEY: Jenze to neni jen Navara, ale v podstate kdokoliv aktivnejsi.

    Predsudky jsou na prd, ale kdyz tu nekdo nekolik let buduje povest toho, ze "krasne zeny jsou jenom ty, ktere se libi mne a ja jim jako Alfamachosamec a arbitr dobreho vkusu muzu diktovat, co se sebou maj delat", aniz by sam sel prikladem, tak se proste nedivim.

    Vek zeny tabu neni, jen i ja se svym ne zrovna jemnocitem cucham, ze to melo znit ponekud urazlive.

    Ale prvni ostra reakce neprisla od Navary, to uznavam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam